Skocz do zawartości

Wytwórnia piw rzemieślnicznych w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niewiele się działo na budowie przez ostatnie 1,5 miesiąca. Dotychczasowy wykonawca wszystko spaprał, więcej go nie było niż było (nie ufajcie poleceniom nowo zarejestrowanych użytkowników - pozdrowienia dla Jaworka :ble: ).

Parę zdjęć i filmik można obejrzeć tutaj

 

W kolejnym wpisie jest już nowa firma wykonawcza. Na szczęście udało się ją znaleźć w miarę szybko. Polecam filmik z budowy drogi dojazdowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj rozmawiałem z Mariuszem, którego poznałaś w Cieszynie, o Waszej budowie. :) Jak zobaczyłem te wykopy pod fundamenty to już coś przeczuwałem złego. Tak już się nie buduje - przynajmniej u nas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj rozmawiałem z Mariuszem, którego poznałaś w Cieszynie, o Waszej budowie. :) Jak zobaczyłem te wykopy pod fundamenty to już coś przeczuwałem złego. Tak już się nie buduje - przynajmniej u nas. ;)

 

Niestety Mariusz nie dał się w Cieszynie namówić na robotę w Bieszczadach :). Niech pomyśli o rozwinięciu firmy i wejściu na rynek wschodni. Nie będzie miał zbytniej konkurencji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;-)

 

Cóż Aga, musisz mieć wyjątkowo małe dłonie jak do tej fiolki Ci weszło parę garści słodu ;-)

 

To prawda, małe garstki mam. Uniemożliwiło mi to bycie wielką pianistką :).

 

Temat dotyczący odnawialnych źródeł energii tutaj http://www.piwo.org/topic/7927-odnawialne-zrodla-energii

Edytowane przez elroy
wydzielenie postów do osobnego tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Aga, już dawno się nie widzieliśmy, napisz co tam słychać u Ciebie i jak tam browar, bo pewnie nie tylko ja jestem ciekaw.

 

Adaś, wszystko super. Już niedługo rozlew i sprzedaż pierwszego piwa :).

Kapsle już są http://ursamaior.pl/blog/b1312-gdzie-zamkniemy-piwo-ursa

I super szklanka też http://ursamaior.pl/blog/b1313-do-czego-nalejemy-piwo-ursa

 

Wkrótce odkryję etykiety i opowiem o piwach :) Pod koniec września będzie można je już kupić. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :) Cieszymy się bardzo, czas pakować manatki i zamawiać busa!

 

Zapraszam w październiku, wtedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Szklankę oraz piwo będzie można kupić w sklepie 'firmowym' przybrowarnianym oraz w sklepie internetowym, który ruszy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga! Od którego października?? Mój kolega z Sanoka przyjeżdża do mnie 7.10.13, może przedtem wyślę go na małe zakupy??

Sklep firmowy będzie otwarty wcześniej. Myślę, że pod koniec września. Napiszę kiedy i można przyjeżdżać na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.