Skocz do zawartości

Wytwórnia piw rzemieślnicznych w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

To już oficjalna informacja :). W Bieszczadach, a konkretnie Uhercach Mineralnych buduję Centrum Ursa Maior, którego integralną częścią będzie wytwórnia piwa rzemieślniczego. Nepotyzmu nie będzie, zatrudnię tam siebie.

 

Co do szczegółów piwowarskich - na początek planowana jest taka liczba tankofermentorów, która pozwoli na produkcję 6000 hl piwa rocznie. Uroczyste rozbicie butelki piwa o warzelnię planujemy na początek maja 2013 r. Matki chrzestnej jeszcze nie wybraliśmy. Proszę o zgłaszanie odpowiednich kandydatek.

 

To duża inwestycja, finansowana z pieniędzy własnych, zapożyczonych z banku oraz wkładu akcjonariuszy, którym tutaj dziękuję za bezgraniczne zaufanie i wsparcie.

Każdy będzie mieć możliwość dorzucenia swojej cegiełki (lub pustaka) do tego wspaniałego przedsięwzięcia, tj. zainwestowania w niedaleką przyszłość dobrego piwa rzemieślniczego. O szczegółach poinformuję Was w najbliższych tygodniach.

 

Potraktujcie ten wpis jako informację. Z racji nawału pracy i spraw nie będę mogła poświęcić Wam zbyt dużo czasu odpowiadając na pytania na obu forach piwowarskich. Na tym etapie nie planuję także konta na Facebooku. Postępy prac i relacje z budowy możecie śledzić na naszym blogu pt. „Budujemy Centrum Ursa Maior” tutaj. Tam też jest możliwość komentowania i zadawania pytań.

 

Na stronie ursamaior.pl jest także informacja kto się kryje za projektem, dlaczego nazywamy się Ursa Maior, jakie znaczenie ma nasze logo, jakie inne rzeczy robimy, itd.

 

Trzymajcie kciuki i wznieście toast dobrym piwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za dotychczasowe i przyszłe słowa otuchy :). Są bardzo potrzebne. Tak jak pisałam, nie będę mogła odpisywać na wszystkie pytania. Uprzedzam, że nie wiem jakie to będą piwa (postaram się warzyć dobre), nie wiem czy będą podkładki i koszulki :D . Mogę za to powiedzieć jaki beton i jaka stal ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! To już drugi rzemieślniczy (będzie) i drugie spektakularne przedsięwzięcie kobiety-piwowara (tj. reaktywacja grand-champa Dori).

 

Koncepcja i cała otoczka, przednia klasa. Tylko trzymać kciuki... i ciesze się, że pewna wizyta w Zagrodzie Magija nie była przypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli śledzicie naszego bloga z budowy Centrum Ursa Maior, to wiecie, że prace idą pełną parą. Jeżeli nie czytacie, to informuję, że wszystko jest OK!

 

Jeżeli wierzycie we mnie i powodzenie tego przedsięwzięcia, to zachęcam do wzięcia udziału w budowie Centrum Ursa Maior.

Za niewielką kwotę można stać się Mecenasem Ursa Maior! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj!

 

Chcących zainwestować większą sumę, zapraszamy do kontaktu inwestorzy@ursamaior.pl. Szczegóły przekażemy Wam w bezpośrednim kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.