Jump to content
AgaL

Wytwórnia piw rzemieślnicznych w Bieszczadach

Recommended Posts

To już oficjalna informacja :). W Bieszczadach, a konkretnie Uhercach Mineralnych buduję Centrum Ursa Maior, którego integralną częścią będzie wytwórnia piwa rzemieślniczego. Nepotyzmu nie będzie, zatrudnię tam siebie.

 

Co do szczegółów piwowarskich - na początek planowana jest taka liczba tankofermentorów, która pozwoli na produkcję 6000 hl piwa rocznie. Uroczyste rozbicie butelki piwa o warzelnię planujemy na początek maja 2013 r. Matki chrzestnej jeszcze nie wybraliśmy. Proszę o zgłaszanie odpowiednich kandydatek.

 

To duża inwestycja, finansowana z pieniędzy własnych, zapożyczonych z banku oraz wkładu akcjonariuszy, którym tutaj dziękuję za bezgraniczne zaufanie i wsparcie.

Każdy będzie mieć możliwość dorzucenia swojej cegiełki (lub pustaka) do tego wspaniałego przedsięwzięcia, tj. zainwestowania w niedaleką przyszłość dobrego piwa rzemieślniczego. O szczegółach poinformuję Was w najbliższych tygodniach.

 

Potraktujcie ten wpis jako informację. Z racji nawału pracy i spraw nie będę mogła poświęcić Wam zbyt dużo czasu odpowiadając na pytania na obu forach piwowarskich. Na tym etapie nie planuję także konta na Facebooku. Postępy prac i relacje z budowy możecie śledzić na naszym blogu pt. „Budujemy Centrum Ursa Maior” tutaj. Tam też jest możliwość komentowania i zadawania pytań.

 

Na stronie ursamaior.pl jest także informacja kto się kryje za projektem, dlaczego nazywamy się Ursa Maior, jakie znaczenie ma nasze logo, jakie inne rzeczy robimy, itd.

 

Trzymajcie kciuki i wznieście toast dobrym piwem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim dziękuję za dotychczasowe i przyszłe słowa otuchy :). Są bardzo potrzebne. Tak jak pisałam, nie będę mogła odpisywać na wszystkie pytania. Uprzedzam, że nie wiem jakie to będą piwa (postaram się warzyć dobre), nie wiem czy będą podkładki i koszulki :D . Mogę za to powiedzieć jaki beton i jaka stal ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! To już drugi rzemieślniczy (będzie) i drugie spektakularne przedsięwzięcie kobiety-piwowara (tj. reaktywacja grand-champa Dori).

 

Koncepcja i cała otoczka, przednia klasa. Tylko trzymać kciuki... i ciesze się, że pewna wizyta w Zagrodzie Magija nie była przypadkowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia Aga. Myślę że kilka matek z jajami się znajdzie i będzie trzeba zrobić eliminacje. ;)

Edited by josefik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, że rodzicie chrzestni muszą być zamożni. Ja od mojego dostałam na komunię 18000 zł i kupiłam sobię radio zodiak z kolumnami! Hahaha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również życzę powodzenia. Znając Agę myślę, że wszystko się uda w 100 %.

Share this post


Link to post
Share on other sites

powodzenia i cierpliwości szczególnie z Polską biurokracją

p.s majówkę już planuję w Bieszczadach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli śledzicie naszego bloga z budowy Centrum Ursa Maior, to wiecie, że prace idą pełną parą. Jeżeli nie czytacie, to informuję, że wszystko jest OK!

 

Jeżeli wierzycie we mnie i powodzenie tego przedsięwzięcia, to zachęcam do wzięcia udziału w budowie Centrum Ursa Maior.

Za niewielką kwotę można stać się Mecenasem Ursa Maior! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj!

 

Chcących zainwestować większą sumę, zapraszamy do kontaktu inwestorzy@ursamaior.pl. Szczegóły przekażemy Wam w bezpośrednim kontakcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.