Skocz do zawartości

Sklep z dużym wyborem gatunków Warszawa


sp5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

często są zapytania gdzie można kupić jakieś inny gatunek piwa oprócz typowo dostępnych w każdym sklepie.

 

Padają najczęściej nazwy delikatesów Alma, Piotr i Paweł itp.

 

Nie chcę żeby zabrzmiało to jako reklama ale w Warszawie na Bielanach jest sklepik gdzie można kupić mniej lub też nawet dużo mniej popularne wyroby takie jak np .piwa z browaru Pinta, Amber i wiele innych .

 

Jak jest możliwość i Admin się zgodzi mogę zrobić zdjęcie tego co mają na półce i tutaj zamieścić.

 

Pozdrawiam Piotr

 

Nie wiem czy mam podawać adres tego sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie jest jeszcze na powsińskiej taki mały sklepik jadąc od centrum po prawo zaraz za KFC (przy zejściu z kładki) rewelacji nie ma ale więcej jak w innych,też jest Pinta

na Puławskiej na przeciwko Dolnej w pawilonach ,chyba pierwszy od Statoil'a

i w zielonce na Wyszyńskiego 62A świat piwa albo piw:) jak nie ma korków w 20 min z mokotowa się jedzie ,a niestety nie znam miejsca gdzie bliżej gdzie mają wiosłującego Jacka z alebrowaru ( moje ulubione piwo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jana Pawła II 43A - Piwonia. Dużo polskich, Pinty, AleBrowar itp. Mają mieć angielskie/amerykańskie specjały z dompiwa.com

Koszykowa 53 - Wine of Dreams. Chyba największy wybór egzotyków w Polsce, ale i ceny adekwatne do poziomu egzotyczności. 20-30 za jedno piwo to tam norma, ale zdarzają się droższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Piwonia - Al. KEN 50 lokal U6 (metro Natolin) - świetne wyposażony, w soboty degustacje, dodatkowo działa tu piwny depozyt

Stacja piwa - Warszawa, Al. KEN 53 lok. U6 (metro Imielin) - tu piwo można kupować w pet-ach prosto z nalewaka (10 nalewaków) i oczywiście w butelkach

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przy rondzie Waszyngtona, vis a vis wejścia do parku Skaryszewskiego jest sklep monopolowo-spożywczy. Mają bardzo fajną ofertę piw regionalnych i rzemieślniczych. Jest Pinta, Alebrowar, Browar na Jurze, Kormoran i inne. Dobra obsługa.

 

Dodatkowo, na Targówku, w sklepie Kanwa, przy przystanku "Witebska" dostać można piwa Pinty. Chwilowo widziałem tylko Atak Chmielu i Żytorillo, ale ponoć piwa Pinty są w stałej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep Piwonia ma opcję warszawski łącznik, czyli przy zakupach powyżej 45zł bezpłatną dostawę na terenie Warszawy.Jest też opcja sprzedaży z wysyłką kurierską poza Warszawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rondzie Waszyngtona, vis a vis wejścia do parku Skaryszewskiego jest sklep monopolowo-spożywczy. Mają bardzo fajną ofertę piw regionalnych i rzemieślniczych. Jest Pinta, Alebrowar, Browar na Jurze, Kormoran i inne. Dobra obsługa.

 

Dzisiaj byłem - potwierdzam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem kolejny sklep na Targówku z piwami regionalnymi. Poza zwykłymi piwami w stylu Miłosławów widziałem też kilka rzadszych piw, takich jak np. Burmistro Sodrusis Juodasis. Pinta i Alebrowar również mają być dostępne, aktualnie czekają na dostawę.

 

Sklep nazywa się H2O Plus Alkohole 24h - ul. Myszkowska 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na Targówku, koło bazarku na Trockiej jest sklep monopolowy, w którym swobodnie można nabyć Pintę, Podróże Kormorana, Grand Prix, Jankesa i kilka innych, równie fajnych.

 

Chodzi o sklep vis a vis przystanku, koło kwiaciarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z "czarodziejką gorzałką" miała ostatnio do czynienia moja dziewczyna. Ekstra obsługa i świetny kontakt. Pinta poleciła nam ich osobiście jak szukaliśmy imperatora ze szkłem.

 

Tylko, że mają obok dużo lepszą konkurencję. A może Pifko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.