Skocz do zawartości

Dysza ciśnieniowa do mycia butelek.


Qxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Długo rozglądałem się nad dyszą ciśnieniową do mycia butelek którą mógłbym podpiąć pod kercher'a. Znalazłem.

 

Dysza ciśnieniowa obrotowa do mycia butelek z gwintem m6 (na pewno znajdę jakąś przejściówkę do kercher'a)

Dziś wysłałem zapytanie ofertowe żeby dowiedzieć się szczegółów na temat tej dyszy i oczywiście o jej cenę.

 

Byli by jacyś zainteresowani zakupem takiej dyszy?

 

Wydaje mi się że jest to idealne rozwiązanie dla nas - piwowarów domowych.

 

Jest to ta druga dysza z załącznika.

 

A może ktoś już taką posiada? Fajnie by było usłyszeć opinię na temat jej działania.

7.5 - series 566+500.234.pdf

Edytowane przez Qxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Kerchera to mam watpliwości.. te myjki znacznie większe ciśnienie wytwarzają.. a ta dysza przeznaczona jest na 1-2 bary..

Mam dyszę rotacyjną pod Kerchera i jak dzisiaj myłem posdzkę to tylko drzagi leciały.. pod butelki to chyba nie za bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz sobie na to:

 

http://allegro.pl/dy...2527271371.html

 

No tak ale ona do butelek raczej się nie nadaje, stawiałbym na dyszę dedykowaną o kącie mycia 300 stopni.

 

Mam coś podobnego.. do rur fakt.. ciągnie jak nalezy.. ale do butelek.. to nie teges.. trzeba by w okularach płetwonurka chyba....

 

Bo jest do rur a nie do butelek. Tamta jest obrotowa więc czyści całą butelkę. Dodatkowo można doczytać że p max wynosi 5 bar a nie 2. Nie wydaje mi się żeby taka dysza zaszkodziła butelce. Jak nie do karcher'a to podpinamy do kranu (w kranie mamy od 2 do 7 atmosfer).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.. coś nie doczytałem.. max. 5bar.. a kercher to chyba ponad setkę daje.. więc tylko kran..

 

ale w poniedziałek spróbuję podłaczyc to coś do rur jak działa w butelce.. czemu nie.. :D

każdy eksperyment coś wnosi.. ten niudany też :)

Edytowane przez henry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś maila z ceną tej dyszy.

 

722zł netto.

 

Jak to przeczytałem to upadłem na ziemie ze śmiechu.

Biorę od razu całą paczkę, na zapas :D

 

i czas dostawy 12 tygodni :)

 

a tak na serio - cały czas myślimy nad myjką do butelek - ale na razie nie mamy czasu i środków na kolejny "prototyp".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś maila z ceną tej dyszy.

 

722zł netto.

 

Jak to przeczytałem to upadłem na ziemie ze śmiechu.

Biorę od razu całą paczkę, na zapas :D

 

i czas dostawy 12 tygodni :)

 

a tak na serio - cały czas myślimy nad myjką do butelek - ale na razie nie mamy czasu i środków na kolejny "prototyp".

Do myjki ciśnieniowej czy na kran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.