Skocz do zawartości

laickie pytania...


kot

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytanie wiki, to jak przekartkowanie broszurki. To nie uczenie się Kunzego na pamięć ;)

Forum po to jest żeby zadawać pytania, ale motywowanie "odpowiedzcie bo nie chce mi się czytać, za dużo tych głupot na forum" to proszenie się o złośliwe komentarze.

Nie chodzi o wyższość, złośliwość, tylko o brak szacunku dla czasu który inni musieli poświęcić na zdobywanie wiedzy i doświadczeń.

przy pierwszej warce myślałem że po 10 to już będe wiedział wszystko

po 50 rozumiem ogrom swojej niewiedzy i braków do uzupełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym celu chyba powstała piaskownica by "nowi"zadawali pytania. Pamiętam jak na początku byli ochotnicy do odpowiadania na każde pytania. Teraz zrobił sie tu Wasz znienawidzony browar.biz a Wszyscy Krzysiami :P

jakimi Krzysiami?, kogo masz na myśli?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym celu chyba powstała piaskownica by "nowi"zadawali pytania. Pamiętam jak na początku byli ochotnicy do odpowiadania na każde pytania. Teraz zrobił sie tu Wasz znienawidzony browar.biz a Wszyscy Krzysiami :P

 

Anteks, zadawać pytania też trzeba umieć, a jeżeli ktoś robi to w sposób nie miły i arogancki, to przynajmniej ja nie mam zamiaru tego puszczać mimo uszu. Miejmy dla siebie szacunek.

Piaskownica działa bardzo dobrze. Znajdź mi proszę wątek, który został bez odpowiedzi albo ktoś został tam bez powodu źle potraktowany.

 

jakimi Krzysiami?, kogo masz na myśli?.

 

To pewnien użytkownik browar.biz.

 

Temat zamykam, jeżeli ktoś koniecznie będzie chciał coś dopisać, proszę użyć funkcji zgłoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.