Skocz do zawartości

II Bracki KPD Cieszyn 2012


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie pkt 6 regulaminu

Wpłata ma być na koncie 4 września czy w dniu oceny?

Andrzeju, jak będziesz robił przelew, to w tytule nie wpisuj adresu email, bo system przelewu nie przyjmie do realizacji :). Chyba powstał nowy bubel w regulaminie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Pytanie do organizatorów,kiedy planowana jest ewentualna runda kwalifikacyjna

Rundy finałowa odbędzie się w sobotę, 8 września. Ewentualne kwalifikacje będą miały miejsce dzień wcześniej, w piątek 7 września. Ogłoszenie wyników w sobotę po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zgłoszeniu się jeszcze jednego sponsora będziemy mieli chyba już komplet nagród:

 

Zdobywca I miejsca: Bony o łącznej wartości 500,00 + mieszadło drewniane 52 cm + zestaw surowców (słody) na piwa BA Rauchbock, BA BPA, BA Koelsch + voucher na 60 kompletów etykiet.

Zdobywca II miejsca: Bony o łącznej wartości 375,00 + zestaw surowców na piwa BA Rauchbock, BA BPA + mieszadło drewniane 52 cm + voucher na 40 kompletów etykiet.

Zdobywca III miejsca: Bony o łącznej wartości 250,00 + zestaw surowców na piwa BA Rauchbock + mieszadło drewniane 52 cm + voucher na 20 kompletów etykiet.

 

Fundatorami nagród są Homebrewing, Browamator, Centrum Piwowarstwa, Piwodziej, Bottlabel, AlePiwo oraz PSPD.

 

Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzyma od Bottlabel kupon rabatowy na 15%. Czyli w tym roku każdy coś dostanie bez względu na miejsce w konkursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowaliśmy. Nic tam ciekawego nie będzie :D

Tak właśnie myślałem :/

Nieładnie ignorować tak szlachetną imprezę jaką jest kolejna promocja naszego polskiego Portera Bałtyckiego.

..z tego co wiem, to do Cieszyna wybiera się wielu naszych kolegów - piwowarów ,w tym wielu doświadczonych mistrzów piwowarstwa.

..rzucanie tekstem typu " nic tam ciekawego nie będzie " jest oznaką prostego malkontenctwa i braku szacunku dla organizatorów .

 

pozdrawiam niezmiernie serdecznie.

P.S.

jeśli wiatry pozwolą to będę w Cieszynie na " nieciekawej imprezie" w sobotę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek se jaja robi, a ty fentel chyba dzisiaj nic jeszcze nie zdegustowałeś żeś taki poważny :smilies:

.. a młodzież czyta... i wyciąga wnioski :/

P.S.

poważny nigdy nie byłem i nie mam takiego zamiaru :cool:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.