Skocz do zawartości

Śląskie spotkania


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na ten zlot nie uda mi się dotrzeć ale może bylibyście zainteresowani kolejną imprezą, z noclegiem (dla zmotoryzowanych, by mogli przed powrotem odpocząć :) ) lub 2-dniową połączoną z np. zwiedzaniem browaru? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten zlot nie uda mi się dotrzeć ale może bylibyście zainteresowani kolejną imprezą, z noclegiem (dla zmotoryzowanych, by mogli przed powrotem odpocząć :) ) lub 2-dniową połączoną z np. zwiedzaniem browaru? :P

czy masz jakąś propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten zlot nie uda mi się dotrzeć ale może bylibyście zainteresowani kolejną imprezą, z noclegiem (dla zmotoryzowanych, by mogli przed powrotem odpocząć :) ) lub 2-dniową połączoną z np. zwiedzaniem browaru? :P

czy masz jakąś propozycję?

Nocleg w ośrodku pod Raciborzem z domkami (teoretycznie) 6 osobowymi (lub dla tych bardziej oszczędnych rozstawienia własnego namiotu). http://www.lesnapolana.com.pl/oferta_domki.php

Zwiedzanie browaru Tyskiego w http://www.tyskiebro...zwiedzania.html pewnie o to chodziło. Jak by zapowiedziec zorganizowaną grupę domowych browarników to kto wie może by były jakies atrakcje.

Oni i tak pokażą tylko to co chcą.

Myślałem raczej o browarze Zamkowym w Raciborzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo,najlepiej by pasowało, aby był busik jadący z Cieszyna przez Zebrzydowice,Ruptawę i Bzie .Wtedy Ty,Gabi Misiuzeb i ja mielibyśmy spokój z dbaniem o promile. :D

Klamka zapadła. Skoro nie mam się z kim zabrać to mogę przetransportować 4 osoby (trasa Cieszyn - Chorzów - Cieszyn). Mogę na około też jechać, np jak wyżej. Więc jeśli ktoś chętny, niech pisze na PW.

 

wena - Proszę o dopisanie do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.busbrothers.pl/kc.php

Bus z Cieszyna do Katowic 90min, z Katowic tramwajem do Chorzowa 31min. http://rozklady.kzkg...u=13#przystanek

Wena, ja przelew puszczam na poniedziałek rano, po południu powinien dojść (w zależności od banku), także mnie nie skreślaj! :)

 

edit:

Chętnie przygarnę drożdże do pszenicy, wita oraz jakieś amerykańskie (american ale 1/2, denny's favorite 50, ewentualnie angielskie london ale 3 lub podobne, już nie będę wybrzydzał :P ). Niestety, mogę odwdzięczyć się tylko swoim piwem bądź swojską wędzoną kiełbasą, bo sezon piwowarski dopiero zaczynam... (no tam jeszcze mogę zaoferować bimber "palony" lub żubrówkę :P )

Edytowane przez pavulonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten zlot nie uda mi się dotrzeć ale może bylibyście zainteresowani kolejną imprezą, z noclegiem (dla zmotoryzowanych, by mogli przed powrotem odpocząć :) ) lub 2-dniową połączoną z np. zwiedzaniem browaru? :P

Wpadnij do Cieszyna na "Bracką Jesień", pewnie część oddziału śląskiego też będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten zlot nie uda mi się dotrzeć ale może bylibyście zainteresowani kolejną imprezą, z noclegiem (dla zmotoryzowanych, by mogli przed powrotem odpocząć :) ) lub 2-dniową połączoną z np. zwiedzaniem browaru? :P

Wpadnij do Cieszyna na "Bracką Jesień", pewnie część oddziału śląskiego też będzie.

Na Brackiej Jesieni będę na pewno :)

A tych którzy będą na spotkaniu w Chorzowie proszę o (chociaż wstępne) przedyskutowanie mojej propozycji na kolejne spotkanie o którym pisałem kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym poinformować, iż w imieniu Śląskiego Oddziału PSPD organizuję zbiorczą wysyłkę piw na II Konkurs Bracki w Cieszynie.

W związku z powyższym, osoby zainteresowane wysyłką proszone są o dostarczenie wymaganej ilości butelek z Porterem Bałtyckim na nasze piątkowe spotkanie. Z uwagi na fakt, że butelki nie mogą mieć żadnych etykiet, proszę o opisanie piwa na kartce i przymocowanie jej do każdej butelki za pomocą gumki recepturki. Proszę również o dołączenie formularza zgłoszeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie będą zasady degustacji?

Pytam się , bo nie byłem jeszcze na takim kameralnym spotkaniu,

na corocznym festiwalu w Żywcu zasady są określone: małe kufelki i żetony. Czy tu też będą jakieś żetony?

Pytanie może naiwne, ale nie chcę jechać na krzywy ryj, nie mam się w tej chwili niczym specjalnym pochwalić,

zostało mi 2 butelki piwa z ostatniego warzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żetony? Pan wybaczy :smilies: , acz kufelek z Żywca to dobry pomysł bo kosztowanie pełnymi kuflami x ilość piwowarów x ileś piw = ?% :lol:

 

właśnie, dlatego kosztowanie musi być z umiarem (kufelki 100ml), aby czuć smak ostatniego piwa a nie tylko pierwszego ;)

Edytowane przez marekch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostały mi jeszcze żetony z Żywca :)

To zostaw je na pamiątkę, w przyszłym roku i tak będą nowe.

Zasada spotkania prosta, co przyniesiemy to będziemy wspólnie degustować.Będą, mam nadzieję następne spotkania, to do tego czasu coś uwarzysz i wtedy będziemy degustować Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista, jeżeli kogoś pominąłem, to proszę "krzyczeć"

 

wena + 1/2 weny

Ignac + Angela

Gabi + Pedro

Pieron + 2 osoby

Przemyss

prusak

ronin

crocco

shayboos

Dziadek

pavulonek

Marekch2 + 1 osoba

Szwed

Jejski

drozd + 1

romanoff

Kasanga

Czeki

Pablo

bastisz+ 1

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.