Skocz do zawartości

Śląskie spotkania


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie przednie,nowi piwowarzy,piwa bardzo dużo,wesoła atmosfera itd.Dziękuje organizatorom śląskiego "oddziału" PZPD.

 

ja również dziękuję, a szczególnie w imieniu mojej żony, Mirki, była miło zaskoczona a miała pewne opory przed spotkaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę serdecznie podziękować w imieniu moim i mojej 1/2 za bardzo miłe spotkanie

poznaliśmy wiele nowych smaków i bardzo miłych ludzi.

Edytowane przez bastisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałem jeszcze jakieś wątpliwości czy zająć się warzeniem w domu to Wasze najprzedniejsze trunki rozwiały je zupełnie. Mam nadzieję że już podczas następnego spotkania to Wy będziecie się delektować moim piwkiem. Do jak najrychlejszego zobaczenia!

PS. Moja żonka była również zachwycona, w szczególności porterem Kolegi weny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z Żoną dziękujemy za spotkanie. Było miło i serdecznie.Właścicielki lokalu polecały się na przyszłość, więc chyba będziemy mieli bazę do stałych spotkań.

Po powrocie z Czech uzgodnimy termin i temat następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za udane spotkanie. Atmosfera dla mnie bajeczna. Dzięki Wam aż chce się żyć ;).

Piwa dużo i to bardzo dobrego, jednak najbardziej utkwiły mi w pamięci Maliniak Crocco oraz Koźlak Majowy Weny.

 

Mam nadzieję, że do końca roku jeszcze jedną imprezkę zaliczymy.

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: było za krótko.

Cóż, kto późno przychodzi... :smilies:

Ale bardziej zaszkodzili sobie ci których nie było bo towarzystwo świetne. Do tego Piwo, chleb ze smalcem i odrobina "kropli beskidu".

post-1738-0-09741400-1345913037_thumb.jpg

Edytowane przez prusak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: było za krótko.

 

Było fajnie i naprawdę za krótko następnym razem przydało by się spotkanie weekendowe z noclegiem by kierowca też coś ze spotkania miał a nie obchodził się smakiem. Czekam z niecierpliwością na następne spotkanie.

 

Dziękuje za miłe przyjęcie młodego piwowara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych którzy będą na spotkaniu w Chorzowie proszę o (chociaż wstępne) przedyskutowanie mojej propozycji na kolejne spotkanie o którym pisałem kilka postów wyżej.

w skrócie - chodzi o spotkanie wyjazdowe z noclegiem.

Oczywiście sprawa była poruszana w rozmowach przy dobrym piwie. Jest dużo chętnych i na pewno dojdzie do realizacji takiej formy spotkania. Ja osobiście jestem również za. Niestety ze względu na jesień i nadchodzącą zimę, myślę, że jest to realne na wiosnę lub lato w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione ale szczere podziękowania - super atmosfera,m ludzie, piwka... mimo, że nie za dużo się napiłem bo jechałem do pracy. Aha i dzięki za super smalec :D !! Bez niego chyba bym nie wytrzymał bez picia piwa ;) Do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne podziękowania dla Prezesa za sprawną, autokratyczną organizację (spotykamy się tu a tu, wtedy i wtedy - nie ma płakania, że ten nie może, tamten nie może bo...), katering był, jak dla mnie, świetny, był mały wybór, ale jedzenia ciągle pod dostatkiem (ja nie jestem wybredny, a szlag mnie trafia, kiedy dużo jedzenia się marnuje, często tak bywa na weselach).

Bardzo podobało mi się to, że każdy przybyły gość/członek się przedstawiał - to bardzo nas do siebie przybliża, np. ja od siebie za bardzo kontaktowy nie bywam (poniżej 6-ciu piw :P ), a tu zostałem zmuszony do wypowiedzi ;)

Maibock oczywiście wyśmienity :beer:

Superasta sprawa: identyfikatory od Przemyssa - coś mi się wydaje, że będziemy ich używać przez co najmniej kilka następnych spotkań/konkursów :)

Namawiają mnie do wstąpienia w szeregi śląskiego oddziału PSPD... po tym spotkaniu coraz bardziej kusi ;) Czekam aż Jejski się zapisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych którzy będą na spotkaniu w Chorzowie proszę o (chociaż wstępne) przedyskutowanie mojej propozycji na kolejne spotkanie o którym pisałem kilka postów wyżej.

w skrócie - chodzi o spotkanie wyjazdowe z noclegiem.

Oczywiście sprawa była poruszana w rozmowach przy dobrym piwie. Jest dużo chętnych i na pewno dojdzie do realizacji takiej formy spotkania. Ja osobiście jestem również za. Niestety ze względu na jesień i nadchodzącą zimę, myślę, że jest to realne na wiosnę lub lato w przyszłym roku.

No ale myślę, że jeśli znajdą się chętni, można coś zrobić jeszcze w tym roku. Będzie dobra ekipa, ognisko, kiełbaski i piwko to pogoda nie będzie miała wpływu na zabawę. Może początek października? Np. 5-6 lub 6-7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.