Skocz do zawartości
amap

[Giełda] Półka do lodówki

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję półki do lodówki (wym, 52x32cm) zdolnej wytrzymać obciążenie pełnego fermentora, więc raczej metalowa wchodzi w grę....

wymiary dotyczą półki a nie lodówki ;)

Sposób dostawy: Kurier

Koszt dostawy: 20

Stan: używany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ma zrobione ze sklejek i jest ok. 1x60l lub 2x28l i jest ok. Ale jak chcesz, to szukaj.

http://www.piwo.org/topic/1650-browar-escarabajo/page__st__360?do=findComment&comment=104613

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a myślałeś żeby użyć kawałek sklejki ? standardowe półki będą się gięły

z niewielkich płaskowników konstrukcja powinna dać radę ale nigdzie czegoś takiego nie znalazłem

myślałem nad sklejką - nie wiem tylko czy wilgoć obecna w lodówce nie zaszkodzi...

vettis, jakiej grubości sklejka i jak długo masz takie półki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam market lub sklep budowlany.

Kątownik aluminiowy 25x25x3, pionowa krawędz podcięta na głębokość rowka i gotowe, dwie lub trzy sztuki myślę wystarczą.

Nierdzewna półka gotowa, łatwa w utrzymaniu czystości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a myślałeś żeby użyć kawałek sklejki ? standardowe półki będą się gięły

z niewielkich płaskowników konstrukcja powinna dać radę ale nigdzie czegoś takiego nie znalazłem

myślałem nad sklejką - nie wiem tylko czy wilgoć obecna w lodówce nie zaszkodzi...

vettis, jakiej grubości sklejka i jak długo masz takie półki?

Ja mam grubą sklejkę na około 10mm i końce sfrezowane pod skosem, tak żeby weszło w prowadnice w lodówce.

Półki mam już ponad rok i jest ok. W drugiej wymieniłem ostatnio na całe półki takie jak mam w pierwszej. Przedtem miałem jedną półkę z 2 kawałków deski.

Edytowane przez vettis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chcesz mieć fajną półeczkę poszukaj w okolicy hurtowni okuć meblowych która ma również w ofercie cięcie płyty. W takie hurtownie zazwyczaj mają podpisane umowy z jakimiś firmammi szklarskimi i będziesz mógł sobie półkę pod wymiar zamówić chociaż nie wiem dokładnie cenowo jak to się będzie rozkładać.

Jeszcze lepiej jakbyś znalazł jakąś firmę zajmującą się sprzedażą szkła pod wymiar. Ja zamawiałem taką półkę we fluteście grubość 8mm, wymiar około 30x20 (nie pamiętam dokładnie) i wyszła mnie jakieś 15zł. Do fermentatora możesz wziąć półkę szklaną 10mm, zapłacisz trochę więcej ale będziesz miał pewność że nie strzeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi