Skocz do zawartości

Cześć i Czołem


Madcap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie zacne grono Forumowiczów.

 

Po roku czytania i zbierania informacji o domowym browarnictwie postanowiłem zająć się praktyką i przy okazji zarejestrować się na forum, aby tak jak wy dzielić się mam nadzieję rosnącym doświadczeniem

 

Parę słów o mnie - Nazywam się Piotr, Lat 20, województwo Świętokrzyskie, Szerokie zainteresowania - (do których ostatnio dołączyło piwowarstwo) takie jak Muzyka , film , literatura, gry planszowe, Figurkowe, karciane - no i oczywiście jakże przydatna w piwowarstwie biologia i chemia.

 

Dotychczas zrobiłem jedną warkę - z ekstraktu z procesem chmielenia i na dniach przygotowuje się do pierwszego zacierania, do którego zachęciła mnie ciągła, wręcz nachalna propaganda tej metody na forum.

 

Co zaś się tyczy piwa jako takiego - jestem absolutnie znudzony monotonią piwa Koncernowego, i postanowiłem poprzez warzenie odkryć nieznane mi gatunki piwa oraz zgłębić te które szczególnie lubię - jak piwa pszeniczne, oraz wszelkie ciemne.

 

 

Mam nadzieje że uda mi się tu zasięgnąć wiedzy od biegłych w dziedzinie piwowarstwa, a również podzielić się spostrzeżeniami z własnego podwórka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku czytania i zbierania informacji o domowym browarnictwie postanowiłem zająć się praktyką i przy okazji zarejestrować się na forum, aby tak jak wy dzielić się mam nadzieję rosnącym doświadczeniem

 

Parę słów o mnie - Nazywam się Piotr, Lat 20, województwo Świętokrzyskie, Szerokie zainteresowania - (do których ostatnio dołączyło piwowarstwo) takie jak Muzyka , film , literatura, gry planszowe, Figurkowe, karciane - no i oczywiście jakże przydatna w piwowarstwie biologia i chemia.

 

Witam i na początku gratuluję rozpoczęcia przygody od czytania ! Dodatkowo fajnie witać kogoś o fajnych zainteresowaniach - szkoda, że tak daleko mieszkasz może kiedyś w jakiegoś bitewniaka albo karciankę byśmy zagrali ;) Samych udanych warek życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Ostrowca Świętokrzyskiego

Miło, że pojawił kolejny piwowar w tym rejonie, chociaż trochę daleko od CK, żeby np. wymienić się gęstwą drożdżową.

Ale akurat lubię to miasto i nieraz tam bywam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.