Jump to content

BroWarmiacy do wspólnego kufla!

prodakt
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Skoro do chwili obecnej nie ma więcej chętnych, to sprawa 29-ego jest nieaktualna - właśnie poczyniłem inne plany na sobotę. Może po Nowym Roku się uda spotkać? Przy okazji najlepsze noworoczne życzenia dla wszystkich warzących Warmiaków.

Cześć. Zdobyłem ostatnio starą kratkę i trochę butelek. Czy ktoś chciałby się powymieniać? Mam kilka powtarzających się. A może macie jakieś etykiety/porcelanki?

6

5

4

3

2

1

• 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

To może ja spróbuję;)

Kolejny festiwal piwny w Olsztynie na początku sierpnia. Szanowne starostwo podłapało pomysł, o którym mówiliśmy podczas poprzedniego spotkania m.in. z kolegą Czarnym. Jest z ich strony propozycja, aby omówić kilka szczegółów. Proponowane daty to 9 albo 10 marca. Jeśli piątek, to tak około 17:00, sobota - dowolnie. Co Wy na to?

Proponowane daty to 9 albo 10 marca. Jeśli piątek, to tak około 17:00, sobota - dowolnie.

8 marca - piątek

9 marca - sobota

10 marca - niedziela

Może urlop w fabryce bym wziął i wyskoczył do Olsztyna? Sobota chyba jest terminem lepszym.

hm. a dałoby radę 10go? wtedy nie będę musiał zwalniać się z pracy :)

Jak dla mnie to w zasadzie jest bez różnicy i mogłaby to być niedziela. Tyle że wtedy to raczej o dużo wcześniejszej godzinie.

Jeśli można prosiłbym zainteresowanych o określenie, jaki termin pasuje (wybrany zostanie ten, który pasuje większości) :

1. sobota, 9 marca, godzina 18:00

2. niedziela, 10 marca, godzina 13:00

3. niedziela, 10 marca, godzina 18:00

Panowie witam. Potrzebuje mentora by jak dziecko wzial za reke i wprowadzil w swiat warzenia

hm. a dałoby radę 10go? wtedy nie będę musiał zwalniać się z pracy :)

Jak dla mnie to w zasadzie jest bez różnicy i mogłaby to być niedziela. Tyle że wtedy to raczej o dużo wcześniejszej godzinie.

Jeśli można prosiłbym zainteresowanych o określenie, jaki termin pasuje (wybrany zostanie ten, który pasuje większości) :

1. sobota, 9 marca, godzina 18:00

2. niedziela, 10 marca, godzina 13:00

3. niedziela, 10 marca, godzina 18:00

Ja głosuje za 1.

17.03 Browar Parowy czyli Skrzynia zaprasza do miejscowości Patryki na wspólne warzenie. Wyciągnął jakąś kasę od państwa, robi imprezę w centrum wsi z okazji śniętego Patryka. W programie warzenie piwa/piw. Kontaktujcie się ze Skrzynią po dalsze szczegóły.