Jump to content

BroWarmiacy do wspólnego kufla!

prodakt
 Share

Recommended Posts

Mnie tam bardzo dawno nie było (o ile w ogóle o tej porze zaglądałem), więc ten post jest kompletnie zbędny i nie mam pojęcia, po co go piszę;)

Ja może bym dojechał o 20:00 do Starej Warszawskiej. Trzeba zrobić rezerwację i miejsce będzie :)

Piłem ostatnio z Bogdanem Portera i Stouta od Czarnego. Stout był super. Piłem też Tęsknotę za Kormoranami od Świdra - pyszne.

Grodzisz od Andrzeja niestety nienagazowany więc wypadł słabo. Pils z Browaru Parowego średni, ale jak na pierwsze piwo to i tak nieźle.

Czyli że będziesz czy nie? Bo lokal można zmienić :)

Będę, pewnie, że będę:) Mnie tam akurat SW nie przeszkadza. Jedynie zaznaczyłem, że nie mam pojęcia, co z miejscami, bo bardzo rzadko tam bywam, szczególnie wieczorową porą;)

Już powoli się klaruje ile mam tego piwa do Olsztyna zabrać ;)

Czyli że będziesz czy nie? Bo lokal można zmienić :)

Będę, pewnie, że będę :) Mnie tam akurat SW nie przeszkadza. Jedynie zaznaczyłem, że nie mam pojęcia, co z miejscami, bo bardzo rzadko tam bywam, szczególnie wieczorową porą ;)

No to gitara :D

Kurde niestety dopiero zajrzałem, a już plany mam. Możne następnym razem się uda, a przypadkiem nie miało być spotkania przed świętami jakoś?

Ja jestem zdania że zawsze jest dobry powód żeby piwa się napić w dobrym towarzystwie :D

Można i coś przed świętami skręcić :beer:

Zupełnym przypadkiem i ja się załapałem na to spotkanie (bo gdzież można być w piątek wieczorem jak nie na Warszawskiej :-). Po krótkiej rozmowie zostałem obdarowany przez swiadernego, pmczarnego i patpula ichnimi wyrobami. Miło było nawiązać kontakt, mam nadzieję że przy kolejnym spotkaniu uda mi się zrewanżować czymś moim.

A recenzje z prezentów zamieszczę na forum.

Edited by dabeer

Panowie poratujcie.

Ma ktoś jakieś angielskie (np. Fuggles albo East Kent Golding) lub/i amerykańskie chmiele?

Odwdzięczę się piwem/słodem.

Mam 80g East Kent Golding, 100g Chinook i 100g Willamette. Jak coś to wal na prv.

Nareszcie do domu dotarłem. Spotkanie pozytywne! Tylko po tych wszystkich bockach i porterach ciężko wstawało mi się dnia następnego na rozdanie dyplomów :D Dzięki Chłopaki za spotkanie i do następnego razu (mam nadzieję, że w liczniejszym składzie).

O piwach napiszę coś jak zdegustuję.

• 2 weeks later...

Możemy się spotkać jutro (sobota) w piwiarni warki na starym mieście. Będę z Andrzejem 'promował' Grand Championa - wędzonego koźlaka. (19-21:00). Albo w przyszły tygodniu - odleglejszy termin może bardziej pasować.

• 2 weeks later...