Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - Daniel powyżej już napisał. Bitwy nie będzie, bo piwowarzy, którzy zgłosili się na bitwę nie mają piw. Kazimierz nie uwarzył, a Sławkowi się zakaziło. Daniela było ok, ale nie ma kontrkandydatów. Proszę wszystkich zgłoszonych o potwierdzenie swojego udziału w bitwach, bo jak to ma co miesiąc tak wyglądać, to słabo...

 

Ja swojego stouta na listopad mam.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - Daniel powyżej już napisał. Bitwy nie będzie, bo piwowarzy, którzy zgłosili się na bitwę nie mają piw. Kazimierz nie uwarzył, a Sławkowi się zakaziło. Daniela było ok, ale nie ma kontrkandydatów. Proszę wszystkich zgłoszonych o potwierdzenie swojego udziału w bitwach, bo jak to ma co miesiąc tak wyglądać, to słabo...

 

Ja swojego stouta na listopad mam.

 

To tek, mój jeszcze siedzi cieplutko w fermentorze, póki co, (odpukać w coś pustego) nic złego się z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga! Członkowie W-M Oddziału PSPD. Do końca roku musimy wydać nasze 820zł.
- Na dniach będę zamawiał rollup naszego oddziału. Robimy klasyczny biały z logo oddziału czy jakieś udziwnienia?
- Myślałem też o zakupie garnka na pokazy warzenia. Dotychczas używaliśmy mojego, ale ten ledwie zipie. Nowy to koszt ok. 300zł. Oczywiście będziemy mogli go przerobić, tuningować, okleić naklejkami PSPD itd.
- Może jak będę zamawiał rollup to przy okazji jakieś ulotki wydrukujemy promujące nasz oddział?
- inne pomysły?...

(moja wędzonka gotowa na bitwę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty - American Rye - Irek Misiak, ..., ... (imiona i nazwiska potrzebne)

Marzec - jaka kategoria? szukamy chętnych? może Sławek i Jerzy uwarzycie coś na marzec?

Luty - American Rye - Przemek Dudulewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@whisky-stout --> obserwuj stronę lub fanpage na Facebook i/lub zapisz się do naszej grupy Browarmiacy do wspólnego kufla na Facebook, to najdokładniej będziesz wiedział co się dzieje, bo większość informacji teraz idzie przez FB i stronę, a niestety trzeba się przyznać, że forum zostało trochę zaniedbane.

 

Co do spotkań, to zazwyczaj tak, ale ostatnio mieliśmy właśnie bitwę i jakoś nam umknęło. W grudniu raczej też ciężko będzie coś wymyślić, ale mam pomysł, aby spotkać się w ten piątek lub sobotę w Zamkowym Młynie, ze względu na premierę piw z tego browaru. Zawsze jakieś info o oficjalnym spotkaniu idzie na stronę, ale info o spontanicznych spotkaniach idzie poprzez grupę.

 

@Bajek - na ostatniej bitwie zgłosiło się do mnie trzech piwowarów i mieli coś robić razem, ale chyba na kwiecień. Piszę chyba, bo mieli się odezwać do nas na forum lub poprzez stronę, ale narazie brak info od nich (myślałem, że marzec był już obsadzony). Wygląda na to, że marzec jest jeszcze wolny, więc szukaj konkurentów lub poczekajmy, to może ktoś się jeszcze zgłosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzwoniłem do naszego "niefejsbukowego" kolegi :)

 

p.s.

[sarkazm on] wychodzi na to, że całe forum powstało po to, aby Bogdan wiedział co się dzieje [sarkazm off]

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że październik nam nie wypalił ;) To chyba warto nas na marzec przenieść. Ja, Sławek mówił na spotkaniach, że chętnie i ostatnio w zamkowym Michał się zgłosił więc jest trójka. Tylko dobrze by było żeby każdy potwierdził. Co do stylu zostawił bym APA - lekkie, rześkie i pachnące idealnie na początek wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.