Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a może by tak zrobić nasz piwny depozyt w Olsztynie? Można pogadać z Rafałem w Gandzie czy się zgodzi. Zawsze to bliżej niż np. do Ćwiartki. Byłaby to okazja do częstszego wymieniania się piwami, niż na spotkaniach. Zasady możemy ustalić później, jeśli pomysł się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypadałoby pogratulować Szanownemu Prezesowi Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PSPD Danielowi zdania egzaminu na sędziego klasy "B".

 

Łubu dubu, łubu dubu niechaj żyje Prezes naszego klubu :)

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może by tak zrobić nasz piwny depozyt w Olsztynie? Można pogadać z Rafałem w Gandzie czy się zgodzi. Zawsze to bliżej niż np. do Ćwiartki. Byłaby to okazja do częstszego wymieniania się piwami, niż na spotkaniach. Zasady możemy ustalić później, jeśli pomysł się spodoba.

 

Jest to jakiś pomysł, pytanie czy się przyjmie :) Ja oczywiście mogę pomarudzić, że mi absolutnie nie jest po drodze do Gandy, ale tak prawdę powiedziawszy to specjalnie alternatywy nie ma (poza Ćwiartką chyba).

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dostęp do forum PSPD, to niech przejrzy wątek: http://www.pspd.org.pl/forum/viewtopic.php?t=912

 

A dla tych, którzy nie mają: ogólnie chodzi o bycie ambasadorem piwowarów domowych i PSPD podczas premiery tegorocznego Grand Championa Birofilii, czyli Dubbla Dziełaka w Tesco. Nasze Tesco olsztyńskie też jest na liście. Chodzi o zachęcenie do spróbowania piwa, opowieści o stylu, piwowarstwie domowym, PSPD itp. Raczej będzie to bezpłatny wolontariat/ambasadorowanie. Szczegóły są ustalane. Ja bym się pisał na parę godzin i mógł postać, więc może więcej chętnych się znajdzie. Problemem jest obowiązek posiadania książeczki sanepid.

 

EDIT:

Hmmm poczytałem trochę o wyrabianiu książeczki "sanepidowskiej" i jest to trochę kosztowna sprawa, więc nie bardzo mi się to uśmiecha, tym bardziej, że promocję piwa robimy za free, a GŻ będzie się bogacić naszym kosztem. Będę obserwował wątek na PSPD.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.