Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom wykład Bogdana pt. "Extreme Brewing" może być naprawdę ciekawy, bo jeśli Bogdan warzy swoje piwka w pewien "niekonwencjonalny sposób" i nie ma zakażeń lub innych problemów, to jest to naprawdę warte posłuchania :) Większość z nas próbowało piwa Bogdana (ostatnie grodziskie było super), więc można przyjrzeć się niektórym technikom i pewne procesy ułatwić - choć ja chyba fanem tych technik nie zostanę, ale zawsze to jest jakieś kolejne doświadczenie.

 

p.s.

wykłady na WFP były super i warto było się tam pojawić, a RIS z Mikkellera o nazwie Black Inc o ekstrakcie 40 BLG i 18% alkoholu po prostu zmiażdżył system :)

 

EDIT:

 

Panowie - udało mi się zdobyć jedną butelkę o pojemności 0,375l piwa Hades Gone Wild. Jak zapewne wiecie, jest to bardzo limitowana edycja (tylko 550 butelek na całą Polskę) piwa uwarzonego przez browar Olimp - stout imperialny dofermentowany dzikimi drożdżami. Butelka była koszmarnie droga, bo kosztowała jedyne 50 zł, więc jeśli macie ochotę spróbować tego czegoś, to proponuję podzielić się kosztami - może na zakończenie kursu sensorycznego lub na jakimś innym spotkaniu przeprowadzimy degustację, no mini degustację, bo 375 ml to nie jest jakoś szczególnie dużo.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma sprawy - nawet lepiej :) Może być 09.11 - data jest na tyle odległa, że każdy będzie mógł się sobie to zaplanować i wtedy już nie ma odwoływania.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega golonkę to mają też w Karczmie Jana :) W czeskiej jeszcze nie jadłem, więc się chętnie wybiorę. Jutro jednak jestem cały dzień poza Olsztynem, lecz raczej około 20 wracam. Jeśli będziecie, to postaram się dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to zaplaciłem, potrzebuję jednego miejsca,

jakieś godziny są ustalone? w niedzielę do 11:15 siedzę w szkole niestety, więc w najgorszym razie się spóźnię.

Cieszę się na to szkolenie, bo w moim ostatnim wynalazku jest coś niepokojącego, to spróbuję was otruć ;P

 

Tomek - tak jak pisałem. Kto pierwszy ten lepszy. Wpłacaj to się znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.