Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie a`propos jęczmienia palonego... może byśmy sobie zorganizowali akcję "zamienianie się jest fajne"? Mogę zaproponować kilka gęstw, pszenicę niesłodowaną, chętnie przygarnąłbym jakąś gęstwę lagerową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a`propos jęczmienia palonego... może byśmy sobie zorganizowali akcję "zamienianie się jest fajne"? Mogę zaproponować kilka gęstw, pszenicę niesłodowaną, chętnie przygarnąłbym jakąś gęstwę lagerową.

Nie obiecuję na 100%, ale zajrzę do mojego wiedeńskiego, jak będzie w porządku to zabiorę słoiczek.. (gęstwa trochę z przebojami - namnażana z butelki ale jestem dobrej myśli :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem raczej typem słuchacza niż mówcy i pewnie by tak pozostało lecz odkryłem ten wątek i możliwość uczestnictwa w piątkowej ocenie sensorycznej wymogła na mnie popełnienie tego dziewiczego posta.

Więc do rzeczy:

Czy mogę się wprosić na piątkowe spotkanie i móc czerpać wiedzę z waszego doświadczenia?

Co prawda nie będę mógł przynieść piwka będącego tematem spotkania ale chętnie posłucham o nim i poddam ocenie milkstouta i weizenbocka zrobionego przez moją skromną osobę.

 

Oczywiście dychacza przyniosę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że co raz więcej osób w Olsztynie się ujawnia :) To dobrze, im nas więcej, tym lepiej.

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jestem swieżo po kursie i udało mi się zorganizować wszystkie próbki!! Sobotnie spotkanie (a nie piątkowe) zapowiada się bardzo interesująco. Ja przygotuję się merytorycznie z sensoryki i przy wspomaganiu Daniela będę mógł przekazać Wam jak najwięcej tego co sam się uczę (egzamin będę miał 30.11).

 

Dogadujemy jeszcze szczegóły z Danielem, ale sensoryka będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Łukasz i warzę troszeczkę w pod olsztyńskich Łęgajnach ;) Z pośród olsztyńskich piwowarów znam jedynie Dina19_87 i Kazimierza_W. Bardzo chętnie wpadłbym na owe spotkanie. Mam kilka pytań:

1. Nie mam obecnie zrobionego żadnego porteru ani milda, trochę się ostatnio zniechęciłem bo złapałem pierwsze zakażenie. Mam natomiast kilka butelek Rosanki która zdobyła III miejsce na I WKPD rozumiem że mam ją przynieść na grudniowe spotkanie a nie na obecne?

2. Ile butelek mam wziąć aby na degustacji dla wszystkich starczyło? Rosanek mam chyba tylko 4 butelki i chyba trochę więcej witbierów ;)

 

Serdecznie pozdrawiam, Łukasz :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zarezerwował salę w piwnicy:/ I to chyba nie od nas. Macie jakieś pomysły gdzie możemy się przenieść w tą sobotę. Ktoś zna jakiś lokal, który nas przyjmie? Zrobilibyśmy sensorykę i test porterów a potem możemy się przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.