Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Skoro do chwili obecnej nie ma więcej chętnych, to sprawa 29-ego jest nieaktualna - właśnie poczyniłem inne plany na sobotę. Może po Nowym Roku się uda spotkać? Przy okazji najlepsze noworoczne życzenia dla wszystkich warzących Warmiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

To może ja spróbuję;)

Kolejny festiwal piwny w Olsztynie na początku sierpnia. Szanowne starostwo podłapało pomysł, o którym mówiliśmy podczas poprzedniego spotkania m.in. z kolegą Czarnym. Jest z ich strony propozycja, aby omówić kilka szczegółów. Proponowane daty to 9 albo 10 marca. Jeśli piątek, to tak około 17:00, sobota - dowolnie. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowane daty to 9 albo 10 marca. Jeśli piątek, to tak około 17:00, sobota - dowolnie.

8 marca - piątek

9 marca - sobota

10 marca - niedziela

Może urlop w fabryce bym wziął i wyskoczył do Olsztyna? Sobota chyba jest terminem lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend chyba pracuje. Jak ustalicie konkretny termin to postaram się załatwić wolne.

A tak z innej beczki: Warmiński Browar Parowy planuje zorganizować małą imprezę w marcu http://www.facebook.com/events/277531995710647/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. a dałoby radę 10go? wtedy nie będę musiał zwalniać się z pracy :)

 

Jak dla mnie to w zasadzie jest bez różnicy i mogłaby to być niedziela. Tyle że wtedy to raczej o dużo wcześniejszej godzinie.

Jeśli można prosiłbym zainteresowanych o określenie, jaki termin pasuje (wybrany zostanie ten, który pasuje większości) :

 

1. sobota, 9 marca, godzina 18:00

2. niedziela, 10 marca, godzina 13:00

3. niedziela, 10 marca, godzina 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam. Potrzebuje mentora by jak dziecko wzial za reke i wprowadzil w swiat warzenia

hm. a dałoby radę 10go? wtedy nie będę musiał zwalniać się z pracy :)

 

Jak dla mnie to w zasadzie jest bez różnicy i mogłaby to być niedziela. Tyle że wtedy to raczej o dużo wcześniejszej godzinie.

Jeśli można prosiłbym zainteresowanych o określenie, jaki termin pasuje (wybrany zostanie ten, który pasuje większości) :

 

1. sobota, 9 marca, godzina 18:00

2. niedziela, 10 marca, godzina 13:00

3. niedziela, 10 marca, godzina 18:00

Ja głosuje za 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.03 Browar Parowy czyli Skrzynia zaprasza do miejscowości Patryki na wspólne warzenie. Wyciągnął jakąś kasę od państwa, robi imprezę w centrum wsi z okazji śniętego Patryka. W programie warzenie piwa/piw. Kontaktujcie się ze Skrzynią po dalsze szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.