Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może bym dojechał o 20:00 do Starej Warszawskiej. Trzeba zrobić rezerwację i miejsce będzie :)

Piłem ostatnio z Bogdanem Portera i Stouta od Czarnego. Stout był super. Piłem też Tęsknotę za Kormoranami od Świdra - pyszne.

Grodzisz od Andrzeja niestety nienagazowany więc wypadł słabo. Pils z Browaru Parowego średni, ale jak na pierwsze piwo to i tak nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardzo dawno nie było (o ile w ogóle o tej porze zaglądałem), więc ten post jest kompletnie zbędny i nie mam pojęcia, po co go piszę ;)

Czyli że będziesz czy nie? Bo lokal można zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że będziesz czy nie? Bo lokal można zmienić :)

Będę, pewnie, że będę:) Mnie tam akurat SW nie przeszkadza. Jedynie zaznaczyłem, że nie mam pojęcia, co z miejscami, bo bardzo rzadko tam bywam, szczególnie wieczorową porą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powoli się klaruje ile mam tego piwa do Olsztyna zabrać ;)

 

Czyli że będziesz czy nie? Bo lokal można zmienić :)

Będę, pewnie, że będę :) Mnie tam akurat SW nie przeszkadza. Jedynie zaznaczyłem, że nie mam pojęcia, co z miejscami, bo bardzo rzadko tam bywam, szczególnie wieczorową porą ;)

No to gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde niestety dopiero zajrzałem, a już plany mam. Możne następnym razem się uda, a przypadkiem nie miało być spotkania przed świętami jakoś?

Ja jestem zdania że zawsze jest dobry powód żeby piwa się napić w dobrym towarzystwie :D

Można i coś przed świętami skręcić :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnym przypadkiem i ja się załapałem na to spotkanie (bo gdzież można być w piątek wieczorem jak nie na Warszawskiej :-). Po krótkiej rozmowie zostałem obdarowany przez swiadernego, pmczarnego i patpula ichnimi wyrobami. Miło było nawiązać kontakt, mam nadzieję że przy kolejnym spotkaniu uda mi się zrewanżować czymś moim.

 

A recenzje z prezentów zamieszczę na forum.

Edytowane przez dabeer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie.

Ma ktoś jakieś angielskie (np. Fuggles albo East Kent Golding) lub/i amerykańskie chmiele?

Odwdzięczę się piwem/słodem.

Mam 80g East Kent Golding, 100g Chinook i 100g Willamette. Jak coś to wal na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie do domu dotarłem. Spotkanie pozytywne! Tylko po tych wszystkich bockach i porterach ciężko wstawało mi się dnia następnego na rozdanie dyplomów :D Dzięki Chłopaki za spotkanie i do następnego razu (mam nadzieję, że w liczniejszym składzie).

O piwach napiszę coś jak zdegustuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możemy się spotkać jutro (sobota) w piwiarni warki na starym mieście. Będę z Andrzejem 'promował' Grand Championa - wędzonego koźlaka. (19-21:00). Albo w przyszły tygodniu - odleglejszy termin może bardziej pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.