Jump to content
elroy

10.07.12 Kruk w Krakowie :)

Recommended Posts

Również wszystkich Krakusów serdecznie zapraszam. W ostatniej chwili ustawiliśmy jeszcze to spotkanie. Co mnie bardzo cieszy, bo Kraków zawsze chętnie odwiedzam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja także zachęcam wszystkich do próbowania Kruka, miałem okazje spróbowac go w browarze restauracyjnym Widawa który go wyprodukował, może nie jestem w satnie go opisać jak sędziowie piwowarscy, ale piwo robi wrażenie, można powiedzieć "dwusmakowe" w tle czujesz wyśmienitego stouta, a za chwilę dopada cię smak, aromat i moc amerykańskiego chmielu Simcoe, powiem szczerze że pierwszy raz piłem piwo którego gorycz powodowała drętwienie jezyka, potwierdzili to nawet moi współbiesiadnicy. Mieszkam od browaru kilka km, czekam na kolejne eksperymenty ze zniecierpliwieniam... Dodam też łyżkę dziekciu... wygląda to trochę jakby wszystkie piwa wkrótce miały być chmielone po amerykańsku,.. ciekawie kiedy wypijemy pilsnera chmielonego na zimnio simcoe albo cascade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za przybycie i świetne spotkanie. Kruka jeszcze trochę zostało (chyba 2 beczki), więc zapraszam w imieniu ekipy Strefy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.