Jump to content
Sojer

Jestem "jednym z większych browarników na tym forum"

Recommended Posts

:D

No jak mi miło, że docenił mnie nowy użytkownik. Dostałem taką wiadomość na PW:

Jestem nowym użytkownikiem, przymierzam się do uwarzenia piwa. Chciałbym jednak najpierw sprawdzić, czy piwo domowe rzeczywiście jest takie super i czy bardzo różni się od tych ze sklepu.

Widzę, że jest Pan jednym z większych browarników na tym forum, w związku z tym mam pytanie: Czy byłaby możliwość kupienia od Pana kilku (4-6) butelek piwa domowego ??

Aż się zastanawiam na ile wycenić butelkę. Czy sądzicie, że musiałbym wycenić ją tak, by zwróciły mi się koszty mandatu i innych kar za handel?

Ja również pragnę przywitać przedstawicieli US itp. Do mnie też napisał ctrl c , ctrl v . Już kiedyś pisałem że sprzedać to można dzieci ale nie piwo ;):lol:

No ale ta korespondencja kierowana była do mnie, nadawcy nie podałem. Uznałem, że to dzieło wybitnie literackie, niczym listy Mickiewicza i poczułem się w obowiązku podzielić się nim. ;)

Moim zdaniem piwo domowe warte jest ~ 5 zł/but.

5 zł to samo mycie butelki i rozlanie piwa tych butelek ;)

Nie tylko PINTy ale i znakomite piwa bawarskie są po 6-7 zł. Zachowajmy proporcje.

A kolega od listu niech się zgłosi do mnie, dostanie parę butelek za darmo.

Ha! ja też awansowałem do Waszego szanownego grona :) Jakby wypełnił profil i okazało by się, że z mojej okolicy to bym za darmo coś z moich kwasiorów oddał ;)

Ba! Nerkę można sprzedać! (tak na marginesie będę miał jedną na zbyciu - są chętni)

ja bym wzioł tę nerkę ale za ile piw ?

Lekarz chce moją wyciąć pytałem dlaczego ? bo się watroba nie mieści