Skocz do zawartości

najtańsze z najtańszych


VeryBerry

Rekomendowane odpowiedzi

Sam szorowałem ten klej i dopóki warzę tyle co do tej pory to postanowiłem jednak wspierać sklepy piwowarskie. Gdy się robi mniejsze zakupy, które mieszczą się w fermentatorze, to przynajmniej jest to dodatkowe zabezpieczenie. A informacja, że te wiaderka są zabrane za jakieś długi, jest dla mnie bardziej zniechęcająca niż ten klej "spożywczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A informacja, że te wiaderka są zabrane za jakieś długi, jest dla mnie bardziej zniechęcająca niż ten klej "spożywczy".

Widzę, że sprzedający wykazują coraz większe umiejętności bajerowania.

Brałeś od tego gościa?

Nie, brałem z allegro wiadra po kleju spożywczym :), ale ten bajer ''za długi'' mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś kto szuka śrutownika polecam zainteresowanie się czymś takim : http://tablica.pl/oferta/stary-mlynek-do-kawy-ID1ebxB.html

Czasem można tanio wyciągnąć z allegro a może czyjaś babcia ma wisieć na ścianie. Młynek posiada solidne żarna stożkowe z możliwością regulacji.

U mnie z powodzeniem przerobił już 15 warek. Jako napędu używam wkrętarki aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca zrozumiałem, po co właściwie jest ten wątek, ale robią się z tego "ciekawe aukcje na allegro". Jaki sens ma wpisywanie tutaj aukcji, których za chwilę nie będzie i które w dodatku nie są przez nikogo sprawdzone (tak jak te fermentatory). Skoro to miała być licytacja w dół to chyba powinny tu być jakieś stałe oferty ze sklepów, a nie jednorazowe okazje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca zrozumiałem, po co właściwie jest ten wątek, ale robią się z tego "ciekawe aukcje na allegro". Jaki sens ma wpisywanie tutaj aukcji, których za chwilę nie będzie i które w dodatku nie są przez nikogo sprawdzone (tak jak te fermentatory). Skoro to miała być licytacja w dół to chyba powinny tu być jakieś stałe oferty ze sklepów, a nie jednorazowe okazje?

 

Ale niekoniecznie watek musi dotyczyc aukcji na Allegro.

Chyba chodzilo o zglaszanie miesc gdzie monza znalesc bardzo tanie sprzety itp uzyteczne przy naszym hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako przyszły piwowar z zacieraniem kupiłem dzisiaj kociołek ala lidl w Grodzisku Mazowieckim za 100 zł. Było jeszcze kilka jak ktoś jest zainteresowany. Były z wystawy w Niemczech. Jeszcze nie sprawdziłem jak działa ale nie było odprysków emalii. Podaję tel. do hurtowni 502629948. Mają też wystawiony na allegro.

http://allegro.pl/supe-garnek-elektryczny-27l-silvercrest-kh-1135-i2595817525.html?source=oo

 

Firma nazywa się bifinnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawiali- od ten sam sprzedawca miał równocześnie aukcje za 99 zł (z czego skorzystałem, będzie do wysładzania ciągłego, powystawowy- obicie z zewnątrz ok 4 mm2)) i za 140 z przedrostkiem NOWY

:D

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten, który kupiłem za 100 zł już przerobiłem. Niestety przy teście z zagotowaniem wody do 100 stopni pojawiły się drobne czarne kropki na dnie. Wydaje mi się, że były one zamaskowane przy zakupie poprzez pomalowanie na kolor biały. Zastanawiam się, czy dalej można w nim warzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w kauflandzie (przynajmniej w Krakowie) lodówka turystyczna 28l za 17.90. Na półce stało 6 sztuk. Dekiel zwany przykrywką sprawia też wrażenie izolowanego.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby piszą że fermentator http://allegro.pl/pojemnik-fermentacyjny-wiadro-fermentator-30l-i2558549327.html ale dla mnie wzglada jakoś dziwnie może komuś się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.