Skocz do zawartości

Lista kolejkowa.


Jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Garnek elektryczny 25L, używany do pokazów. Licytacja od 79,88zł.

Nie podbijajcie mi tego... proszę :)

Najpierw mnie to rozbawiło. Ale po chwili pomyślałem, że to dobry pomysł. Przecież takie garnki pojawiają się często. A może zamiast sami sobie podbijać cenę umawiajmy się najpierw w jakiś sposób, żeby nie przepłacać i nie dawać zarabiać sprzedawcom? Tak samo można by robić z kegami i innymi, głównie dla nas-piwowarów ważnymi rzeczami. Przecież to my sami windujemy te ceny, licytując między sobą. Może stwórzmy jakąś listę potrzeb, pierwszy z listy będzie licytował potrzebny sprzęt, a reszta będzie grzecznie czekać na swoją kolej. Coś jak lista rodem z PRL-u ;) . Wiadomo, że nie wyeliminujemy innych chętnych, ale przynajmniej między sobą konkurować nie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... tylko czy takie coś się sprawdzi? Ja jestem za :) na kegi nie ma co się zapisywać bo cena obecnie ustaliła się stała na alledrogo 150 zł za sztukę od 3 różnych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako sprawca całego "zamieszania" pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.

Nie wiem co jest śmiesznego w tym że poprosiłem kolegów z forum o niepodbijanie tej aukcji na innych forach podaje/ podawało się nicki z Allegro w profilu (przynajmniej do póki nie wprowadzono cenzury) żeby forumowicze nie podbijali sobie aukcji na wzajem.

Jasną sprawą jest to że nie wyeliminuje całkowicie konkurencji ale przecież "prosić zawsze można" a z tego co zauważyłem piwowarzy mają w zwyczaju się wspierać.

 

Co do listy to może niech panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"

 

BTW Cytaty się nie zagnieżdżają

Edytowane przez Jarzyn_waleczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam do tematu:

 

http://allegro.pl/keg-kega-beczka-po-coca-coli-lody-bimber-piwo-bcm-i2474238399.html#tabsAnchor

 

Licytuje ktoś? prosiłbym o nie podbijanie bo chciałbym to wygrać!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde faktycznie teraz doczytałem że to całkowicie inne szybko złączki są... których nie ma prawie nigdzie, trudno może ktoś przebije mnie albo wycofam ofertę, bo nie wiem czy umiałbym przerobić tego kega na złączki pepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kega jednak rezygnuje, ma zapięcie na pin lock. Ale prosiłbym o nie podbijanie aukcji http://allegro.pl/keg-pepsi-szybkozlaczki-koncowki-i2465088670.html może się mi uda tanio dorwać pierwszą cześć do kega :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.