Skocz do zawartości

Najlepsi perkusiści świata


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

Ue... nie pozwoliło mi dodać 3 linków.. skandal.

 

W każdym razie sam czasem bębnię i nie mam tutaj absolutnie "top". Na górze siedzi kilku perkusistów, z których każdy ma swój własny styl. Z tych, którzy się tutaj nie pojawili, to:

Tim Yeung - Morbid Angel, Nile, Divine Heresy - demon prędkości, jego podwójna stopa i blast wyrywają z butów:

 

Mike Portnoy - Dram Thatre - absolutny szaleniec jeśli chodzi o smaczki, synkopy i tempo. Mógłby być metronomem i na bank ma 4 ręce ;)

 

Jest jescze paru, ale mogę dodać tylko dwa filmy///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mój #1 wybór na najlepszego perkusistę Neil Peart z Rush. Tym razem w klasycznym "Tom Sawyer", w wersji z izolowaną perkusją. Najlepsza zabawa zaczyna się ok. 2.10 i pod koniec, ok 4.00.

[media=]http://youtu.be/ZsuvYqHZYNg[/media]

 

Tutaj jeden z wielu super-utalentowanych młodych amatorów grających "Tom Sowyer" na perkusji. Chcesz zobaczyć ich więcej, po prostu wpisz "Tom Sawyer drum cover" w youtube.

[media=]

[/media] Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dużo jest dobrych drummerow, ale ostatnio widziałem tego na żywo i po raz kolejny stwierdziłem, ze inn nie jest normalny.. Ben Koller z Converge:

 

 

podoba mi się też technika Roy'a Mayorgi, który udziela się ostatnio w Amebix..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Wiadomośc z ostatniej chwili. Dave Lombardo dostał maila od prawników, w którym poinformowano go, że nie będzie grał z zespołem podczas najbliższej trasy po Australii. Dalsze losy muzyka w zespole pozostają nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.