Skocz do zawartości

8.07.12 Muzeum Wsi Radomskiej plenerowy pokaz warzenia


mimazy

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę 8.07.12 będę miał przyjemność zaprezentować plenerowy pokaz warzenia w Muzeum Wsi Radomskiej. Będzie to już już raz drugie moje pokazowe warzenie w radomskim "skansenie" przy ul Szydłowieckiej 30

Promocja piwowarstwa domowego, małych browarów regionalnych w szczególności browarów radomskich oraz popularyzowanie różnorodnych właściwości miodu i produktu pochodzenia pszczelego
http://www.muzeum-ra...hp?nid=1329&r=8

 

Jak uda się opróżnić kega w czasie pokazów (z pochodzącego z zeszłorocznego pokazy 100% pilzeńskiego 12blg na drożdżach grodziskich) to zrobię na tych drożdżach a'la grodzisza

Gdyby ktoś był zainteresowany promocją portalu/ sklepu etc ulotkami folderami etc to proszę o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany promocją portalu/ sklepu etc ulotkami folderami etc to proszę o kontakt na PW

Chętnych możesz nie mieć. Swego czasu pisałem maila do dwóch i się nie odezwali. Nie oczekiwałem niczego oprócz ulotek, które mógłbym rozdawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych możesz nie mieć. Swego czasu pisałem maila do dwóch i się nie odezwali. Nie oczekiwałem niczego oprócz ulotek, które mógłbym rozdawać.

 

Jeśli termin zgra się z moim wolnym to mógłbym dołączyć. Jeszcze zobaczę...

 

A co do sklepów jest tego trochę i ostatnio pisałem do piwowina i chęć wsparcia zarekomendowali. Poszukaj po tych mniejszych, bo giganci to kapryśni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się że impreza została przesunięta o tydzień, z powodu finału Euro.

Trochę to niepoważne podejmować decyzję na mniej niż 2 tygodnie wcześniej, termin 8.07 (niedziela) mam zajęty i nie będę mógł się pojawić.

Gdyby ktoś miał ochotę mnie zastąpić to proszę o kontakt z działem oświatowym Muzeum Wsi Radomskiej http://www.muzeum-ra...php?nid=15&r=17

 

Co do kontaktu to idealny odzew był ze strony Dori, musiałem się upierać żeby Homebrowing nie zaopatrywał mnie w surowce- ponieważ pokaz jest opłacany przez MWR, więc byłoby to nieuczciwe z mojej strony.

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do kontaktu to idealny odzew był ze strony Dori, musiałem się upierać żeby Homebrowing nie zaopatrywał mnie w surowce- ponieważ pokaz jest opłacany przez MWR, więc byłoby to nieuczciwe z mojej strony.

Godne pochwały, znam organizatorów którzy za własne pieniądze kupili surowce, a sklep dał im baner by ich reklamować :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak się odbędzie pokaz warzenia piwa - w wykonaniu ekipy Bromanii :) przywieziemy naszą warzelnię i przeprowadzimy cały proces. Plan jest aby uwarzyć bardzo cienką brzeczkę, którą pod koniec schłodzimy, nagazujemy i będziemy nią częstować chętnych.

 

impreza trwa od 12 do 18 w Muzeum Wsi Radomskiej - wskazówki dojazdu i reszta informacji na stronie Muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto relacja z dnia piwowarstwa z Muzeum Wsi Radomskiej w wykonaniu serwisu co za dzień.

 

http://www.cozadzien...kend/10724.html

 

mieliśmy trochę problemów z rozstawieniem się i podłączeniem mediów, a na koniec przegonił nas deszcz, ale udało się przeprowadzić proces do końca. Zainteresowanie było spore i przekrój wiedzy był szeroki - od ludzi którzy "coś słyszeli" przez "nie znam się, ale się wypowiem" do ludzi którzy warzą piwo w domu. Ta ostatnia grupa spędziła trochę czasu podpatrując nasze rozwiązania i zadawała sporo sensownych pytań. Ogółem bardzo pozytywne wrażenia - tłum był taki że nie mieliśmy czasu odejść nawet na chwilę żeby zwiedzić skansen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!!

Niestety impreza dla której musiałem zrezygnować to był "ochlaj i wyżera dla gminnych dygnitarzy" ale nie zawsze może być kawior :(

 

MWR ma fajną kolekcję maszyn rolniczych, powozów, wiatraków... zabudowa też ciekawa ale co kogo kręci ;)

Mają fajną ścieżkę przyrodniczą nad terenami podmokłymi z wieżą widokową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!!

Niestety impreza dla której musiałem zrezygnować to był "ochlaj i wyżera dla gminnych dygnitarzy" ale nie zawsze może być kawior :(

 

MWR ma fajną kolekcję maszyn rolniczych, powozów, wiatraków... zabudowa też ciekawa ale co kogo kręci ;)

Mają fajną ścieżkę przyrodniczą nad terenami podmokłymi z wieżą widokową.

 

Pan Michał który nas ustawiał jak zobaczył wystawkę słodów powiedział "o taką podobną mieli w zeszłym roku, nawet chyba identyczną" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.