Skocz do zawartości

WOT - tylko dla czołgistów


misiuzeb

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie. Zainstalowałem wczoraj, zagrałem, dziś też. Teraz uruchomiłem i od 20 minut sprawdza aktualizacje... Ech...

 

nie aktualizację tylko miantanace serwera jest ;) i chyba im wystartował za wcześnie ;)

http://worldoftanks.eu/news/2743-maintenance-server-june-14-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako fan planszówek swego czasu natrafiłam na następujące tytuły "piwne":

 

http://www.boardgame...469/furstenfeld

http://www.boardgame.../12632/goldbrau

 

Przepraszam za OT ;) Ale żeby nie było: grałam w WOT zaraz na początku jak pojawiła się informacja na jednym z polskich portali o grach komputerowych, ale potem długo nie grałam, nie aktualizowałam i jak ostatnio chciałam zagrać, to okazało się, że trzeba by było nową wersję zainstalować i jakoś mi się odechciało :D

 

Nie poddawaj się - ściągaj i graj - ostatnia aktualizacja naprawdę wiele w grze zmieniła na lepsze :)

 

Hmmm.. te planszówki wyglądają nieźle :) a w sprawie planszówek to miałem wtopę kiedyś. zobaczyłem tytuł "Thurn und Taxis" i się zajarałem, że ktoś zrobił planszówkę o piwowarstwie... jakiż był mój zawód kiedy kolega mi wytłumaczył że tam o pocztę chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieeeee! odrazu bloknę sobie stronkę na firewallu!

właśnie skończyłem grę w plemiona..... hmmmmm.... jak by dobrze policzyć to prawie 5 lat :P

Postanowienie: nie tykam gier 'browserskich' !!

A Wam? jak najbardziej powodzenia!! :P

A grałeś na szybkich? Mnie plemionka "zjadły" jakieś półtora roku, zaczęło mieć wpływ na real i nie było rady trzeba było uciekać. Jeżeli tutaj można odpalić raz w tygodniu, pograć parę godzin i wystarczy to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr widzę ma 1 fraga już :) jeśli mogę zasugerować nie zaczynaj od amerykańców, lepiej od ruskich lub niemieckich tanków.

Chłopaki dopisałem sobie was do znajomych, jak będzie czas to coś zagramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy mam gównianą myszkę, czy za słabego kompa, czy za wolne łącze czy jestem za cienki, ale coś mi nie idzie. I odnoszę wrażenie, że coś mi nie do końca działa. Nie mogłem kliknąć tej wiadomości od ciebie i nie mogę się coś rozwijać. Mimo że mam niby to doświadczenie z jednostki elitarnej, to nie mogę go przydzielać gdzie chcę.

EDIT: Ale chyba muszę to odinstalować, bo mi wczoraj pół dnia i pół nocy zeżarło.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=2178 przeczytaj o rozwoju czolgu i wolnym doświadczeniu. Czołg elitarny już się nie rozwija. Doświadczenie na nim zdobyte można przeznaczyć na rozwój załogi lub przekonwertowac je za złoto na wolne doświadczenie.

 

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://world-of-tank....php?f=6&t=2178 przeczytaj o rozwoju czolgu i wolnym doświadczeniu. Czołg elitarny już się nie rozwija. Doświadczenie na nim zdobyte można przeznaczyć na rozwój załogi lub przekonwertowac je za złoto na wolne doświadczenie.

No to do kitu. Żadnego złota nie zamierzam kupować. A załogę można przenieść do innego czołgu, bo innego sensu nie widzę w takim układzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem, usiłowałem odpalić i pojawia się "błąd krytyczny, błąd uruchomienia gry, kontynuowanie aplikacji jest niemożliwe, szczegółowe informacje są w pliku dziennika". Jeżeli przechodzę na tą stronkę jest po angielsku... . Wyświetlam ją po Polsku i przeglądam zawartości samouczka ale gry nadal nie mogę odpalić, ten sam komunikat. Jesteście w stanie pomóc czy pisać do supportu?

 

P.S. Ten komunikat po kliknięciu w "Zagraj".

Edytowane przez pinio113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Zapraszam chętnych do aplikowania do Klanu [-BTT-] -Bloodthirsty Tomatoes-

52340900.png

Nasz Klan to przede wszystkim wspólna gra i dobra zabawa. Zero spiny!

 

Jesteśmy klanem ludzi "młodych duchem starszych wiekiem" :) i mających dystans do siebie, którzy chcą grać razem 4FUN, miło spędzić czas, ale i takich, którzy w naszym gronie chcą doskonalić swoje umiejętności.

 

Masz dzieci? rodzinę? Nie zawsze możesz grać? Masz dość randomów z gimbusami? Chcesz pograć z ludźmi na poziomie? Ten Klan jest dla Ciebie! Z nami zagrasz w fajnym plutonie lub kompanii.

 

Nasze wymagania to m.in.:

- wiek powyżej 25 lat, kobiety - 20 (to nie jest klan dla gimbusów),

- Mumble jako komunikator + obecność na nim w miarę swoich możliwości,

- Dobrze widziane czołgi VI i VIII tieru.

 

O szczegóły pytajcie naszych rekruterów lub poczytajcie na naszym forum ,

http://btt-wot.pl gdzie też możecie złożyć podanie o przyjęcie.

 

p.s. warto powołac się na mnie w poście rekrutacyjnym

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę innej kwestii ;)

Miesiąc temu była aktualizacja, a ja ani razu nie byłem na tej nowej Chinskiej mapie... pomimo że gram czołgami i artą IV i VI tieru ani razu nie wylosowało mnie do tej mapy. Jesli chodzi o serwery to wybieram zawsze opcje Automatycznie - :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.