Skocz do zawartości

Euro 2012


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Irlandia i ich kibice pokazali jak godnie przegrać z silniejszym przeciwnikiem, takim jak Hiszpania. Bo nie jest wstydem zostać pokonanym przez druzynę lepszą co najmniej o 2 klasy, ale trzeba to zrobić po godnej walce i ich kibice to docenili. Ostatnie minuty meczu, wielki szacun dla nich za walkę do ostatniej sekundy, przegrywając 0:4 pokazali jak można zrobić to z honorem!

Edytowane przez Magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sukces Greków nie cieszy, skubańcom udaje się zarówno w strefie euro jak i w mistrzostwach europy.

 

Żeby było jasne: mnie sukces Greków też nie cieszy wcale a wcale. To klęska Czerwonych mnie raduje... Znów będą mieć zgrupowanie na Kamczatce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część kibiców rosyjskich już w nocy między 1 a 3 opuściła Polskę. Reszta pewnie powojażuje jeszcze po europie. Tak balowaliby dłużej, z korzyścią i dla nas. Zatem mnie ich odpadnięcie nie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając z biedronki widziałem znak klęski,przejeżdżający samochód zgubił chorągiewkę.

jeden plus to brak debili z murzyńskimi trąbami wyjących pół nocy.

A ja dzisiaj cały czas widuję dużo samochodów z chorągiewkami. Co to teraz ma oznaczać?

Jutro zapytam w pracy kolesia, który ma taką chorągiewkę, a coś mi mówi, że jej nie zdejmie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj cały czas widuję dużo samochodów z chorągiewkami. Co to teraz ma oznaczać?

Jutro zapytam w pracy kolesia, który ma taką chorągiewkę, a coś mi mówi, że jej nie zdejmie. :)

 

To ma oznaczać, że nikt nie zamierza się ciąć z powodu tego, że nie udało się wyjść z grupy, bo jesteśmy do tego przyzwyczajeni. :P

Piłkarskie święto nadal trwa i u mnie flaga będzie wisiała do meczu finałowego. Jak podchodzić do porażki pokazali Irlandczycy. Dla mnie te niepościągane biało-czerwone ozdoby są chęcią nawiązania do ich postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co piłkarskie święto ma teraz z Polską wspólnego? Że jest w Polsce? No i co z tego? Wiele wydarzeń ma miejsce w Polsce codziennie. Przedwczoraj np. popełnił samozabójstwo jeden generał, ale tylko jedno zdanie o tym powiedzieli - w przerwie meczu. I nikt mu flagi nie powiesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co piłkarskie święto ma teraz z Polską wspólnego? Że jest w Polsce? No i co z tego? Wiele wydarzeń ma miejsce w Polsce codziennie. Przedwczoraj np. popełnił samozabójstwo jeden generał, ale tylko jedno zdanie o tym powiedzieli - w przerwie meczu. I nikt mu flagi nie powiesi.

A mieli uczcić to minutą ciszy przed meczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Kaczyński podłubał w nosie, to by przez cały mecz o tym gadali i od razu mieliby winnego przegranego meczu.

Ale miało nie być o polityce.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.