Skocz do zawartości

Euro 2012


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba remis nie wystarczy..... będziemy mieć po 4 pkt z czechami.... i bedą decydować bramki.....

 

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

 

Gdybyśmy wygrali z Rosją, to po remisie z Czechami mielibyśmy 5pkt. a Czesi 4pkt., więc wystarczyłoby. Ponieważ zremisowaliśmy, musimy wygrać, ale jak już wygramy, to nie musimy się martwić meczem Rosja-Grecja. Zadecyduje mecz we Wrocławiu, a Wrocław od zawsze poddaje się ostatni. :D Nie będzie łatwo, ale tutaj nie ma łatwych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uciec od piłkoszału ? Instalujecie Worlds of tanks i zapominacie o całym piłkarskim bałaganie :P

Skoro tak usilnie zachęcasz...

Ciekawa gierka i wciąga, ale mam zainstalowaną na innym kompie i syn mnie nie dopuszcza :/

 

 

 

 

Ja wczoraj próbowałem uciec od Ełro właśnie w WOT, ale się nie udało i jeździłem równocześnie z nasłuchem, kilka bitew przegrałem, bo się musiałem się przełączyć na wizję ;)

 

No jeszcze parę osób i możemy założyć jakiś klan polskich piwowarów w WoT - w końcu i w grze i w piwowarstwie mamy "Tanki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem. Ok. północy. Trzy czołgi zniszczone. Moje. Jakoś długo nie udało mi się jechać. Pocieszające jest to, że w czasach gdy mój brat służył w czołgistach (początek lat 90) średnią długość życia załogi czołgu na polu bitwy obliczano na 6 czy 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy ;)

Po raz pierwszy od dawna 3 mecz będzie meczem o wszystko, a nie o honor.

Ten sam, ten sam - nie mówię, że nie starali się bo zostawili dosłownie pot i krew na murawie, ale zmiany przeprowadzane przez trenera to porażka.... ani nie w odpowiednim czasie, anie z odpowiednimi zmiennikami....

a zresztą niech się wypowie sam trener:

"Marzyłem o tym, żeby nie przegrać"

"Franz tłumaczył, że dokonał takiej zmiany, bo bał się, że jego piłkarze nadzieją się na zabójcza kontrę. - Rosjanie nie są trampkarzami, tylko świetnym zespołem. Wystarczy jedna kontra, jak z Niemcami w Gdańsku, i wynik robi się inny".......

ale grunt że gramy dalej. wielkie dzięki za zaangażowanie dla całego zespołu ale chyba najbardziej dla Perquisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

 

'alle Duitsers zijn homo'

 

20:00 De stadion-dj draait nu The White Stripes met Seven Nation Army. Hiermee nodigt hij het Nederlandse publiek bijna uit om 'alle Duitsers zijn homo' in te zetten. Dat gebeurt dan ook.

 

[media=]

[/media]!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z meczu Hiszpani-Irlandia w Gdańsku, wrażenia niesamowite, tego nie da się porównać z oglądaniem meczu w tv. Ale jeszcze większe wrażenie niż sam mecz (nota bene bardzo jednostronny, miażdżąca przewaga Hiszpanii) zrobili na mnie kibice i fani Irlandii. Nikt nie potrafi śpiewać, kibicować i dopingować swojej drużyny tak jak oni. Coś niebywałego! Za to należy im się ogromny szacunek. Mimo, że ich drużyna przegrała 4:0 i odpadła z turnieju, śpiewali jeszcze głośniej i dziękowali za grę i podjętą walkę, bawiąc się przy tym niesamowicie, beż żadnego zbędnego ciśnienia. Do tego mnóstwo ludzi na ulicach, poprzebieranych itd - Gdańsk wprost utonął w zielono-pomarańczowych barwach.

Szkoda, że odpali, ale za doping już mają Mistrzostwo Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0fe1bf88aa95290a403b17f4eefd22d0.jpg

Jake, patrzyłem na to zdjęcie przez jakiś czas i nie mogłem zrozumieć o co ci chodzi. Po ok. 10 min. przestudiowałem to zdjęcie jeszcze jeden raz i aaaaaaah. W końcu kapuję. Wyraźnie jestem blondynem.

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce się grać dalej, to trzeba w końcu z kimś wygrać - remisy nie wystarczą. Co du drugiego meczu - mnie sukces Greków nie cieszy, skubańcom udaje się zarówno w strefie euro jak i w mistrzostwach europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna wiadomość jest taka, że z tej złości spać mi się nie chce, otworzyłem beczkę Full Aroma Hops, zabrałem się za warzenie pszenicznego koźlaka, nad ranem wschód słońca obejrzę, koło drugiej ptaszki budzące się po nocy usłyszę i już nie będę musiał na mecze czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.