Skocz do zawartości

Euro 2012


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis jest pod adresem: www.typuj-wyniki.pl

 

 

 

Załóż swoje indywidualne konto, dodaj swoich znajomych i razem bawcie się typując wyniki rozgrywek!

Zakładając swoją Grupę - stajesz się jej Właścicielem i jednocześnie Administratorem Grupy - nie masz czasu na rolę Administratora? Zleć tą funkcję innemu Członkowi Grupy. Swoich znajomych zaproś do zabawy przez wysłanie do nich maila z zaproszeniem - na pewno nie odmówią. A potem bawcie się typując wyniki w poszczególnych meczach - przekonajcie się, kto przewidział wszystkie wyniki!

Jesteś Członkiem danej Grupy, ale chcesz jednocześnie założyć kolejną? Nic bardziej prostszego - mając swoje indywidualne konto możesz być również Właścicielem innej Grupy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich znajomych!

Pamiętaj jednak, że zgodnie z regulaminem typowanie wyników ma charakter typowo hobbystyczny - nie zakładamy się zatem oraz nie pobieramy z tego tytułu żadnych pożytków - z wyjątkiem uczucia triumfu - miałem/miałam rację, że wygra ta a nie inna drużyna

Niech wygra najlepszy!

 

Chcecie się bawić w typowanie wyników to poczytajcie. Mój Syn zrobił program do typowania wyników meczy Euro 2012. Kto jest zainteresowany poczytajcie. Wprawdzie tyrochę późno, ale ???

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aspoleczny wiec tego typu rozrywki w ogole mnie draznia. Ale teraz szczegolnie widok tych cholernych choragiewek na autach, i ten gowniarz co pod oknem trabi.... Diabli nadali.

No ale nie chce swoim marudzeniem popsuc zabawy innym nieprzeszkadzajcie sobie. Ja tylko tak musialem sobie ulzyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym meczu mieszane uczucia - pierwsza połowa na wysokim poziomie, druga przechodzona, szkoda szansy, ale widać że trener niewłaściwie reagował,.....

 

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Dopiero z Rosja zagramy o wszystko. Tak na powaznie, to sa dekady zaniedban i brak jakiejkolwiek mysli sportowej w Pl. To co widzimy to jakas smieszna fasada i zalosny teatrzyk medialny. Bo nikomu sie nie oplaca ukazac prawdy. Analogiczna sprawa jak z cala administracja panstwowa, teatrzyk dla 'ciemnego ludu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, to był wielki sukces, również polskiego rządu oraz osobisty premiera Donalda Tuska. Każdy kto twierdzi inaczej jest pisowską świnią.

 

Może bez polityki

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, to był wielki sukces, również polskiego rządu oraz osobisty premiera Donalda Tuska. Każdy kto twierdzi inaczej jest pisowską świnią.

To ja jestem świnią. Dziękuję za komplement ;)

 

 

Drażni mnie to całe eŁro.

Euro jak Euro, ale jak widzę te chorągiewki na samochodach, to mnie krew zalewa.

Ciekawe czy "patrioci" wywieszają też flagi na 11 listopada, czy to tylko taka chwilowa moda młodych, wykształconych, z wielkich miast.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz - wyższy poziom niż poprzedni, oj będzie cężko......

 

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

 

Tak,tylko różnica jest taka, że obie drużyny preferują piłkę ofensywną, a z Grekami jak po grudzie idzie. To dla mnie anty-football już od Euro 2004. ;) Każdy mecz się inaczej może się ułożyć. Obecnie każde spotkanie z Grekami to jak spotkanie ze ścianą.

Więc teraz trzeba robić swoje i liczyć na dobry układ po wtorkowych meczach , kibicować Rosji /wyłączając mecz z Polską/, inaczej w Żywcu będzie mecz o honor.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizornia nie daje zapomnieć o kontekście politycznym tego całego erło. Tuż przed meczem pianie premiera, jaki to wielki skok cywilizacyjny. Tuż po meczu pianie premiera, jaki to wielki sukces. I w kółko jaki to cud, że A2 do Berlina. Rzygać się chce.

 

A grupa jak grupa. Z Czechami co najwyżej remis, z Rosją wtopa i będzie jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Dopiero z Rosja zagramy o wszystko.

 

Właśnie nie. Z Rosją chłopaki mogą zagrać na luzie. Wygrają - będzie kolejny cud nad Wisłą, zremisują będzie prawie cud nad Wisłą. Przegrają będzie w normie. Zakładając, że Czesi wygrają z Grecją, a jeśli chcą na coś liczyć to powinni, to meczem o wszystko będzie mecz z Czechami. Z dużym prawdopodobieństwem wystarczy wygrać z Czechami, żeby wyjść z grupy. Co i tak jest ekstremalnie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy wywieszają byle jakie flagi z napisami itp. proponuję lekturę:

 

http://pl.wikisource...ach_państwowych

 

Zwłaszcza Art. 6 oraz dla tych co wywieszają flagę z godłem Art. 9 (bo rozumiem że auta z takimi flagami są amfibiami)

 

A Euro jak to Euro lubię od czasu do czasu oglądnąć fajne mecze. Przykładowo dziś Niemcy-Portugalia może być ciekawie

Edytowane przez rosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.