Jump to content

Pozdrowienia z Zieleńca


thobeta
 Share

Recommended Posts

Właśnie teraz delektuje się pierwszym śniegiem jaki spadł w Zieleńcu. Miłośnikom nart gorąco polecam. Dla nie wtajemniczonych Zieleniec leży w Sudetach 100km od Wrocławia w kierunku na Kłodzko. Jeśli dobrze poszukacie nocleg to 60zł od osoby z pełnym wyżywieniem. (śniadanie i obiado-kolacja). Widoczny na zdjęciu kurort Szarotka umiejscowiony jest zaraz przy wyciągu, można skorzystać w nim z Basenu, sauny, jaccuzi, soilarium, siłownia. Cena to 30zł/2h (wszystko do dyspozycji w tym czasie). Noclegi w nim są bardzo drogie 270zł/osobę. Wypożyczanie nart 45zł/cały dzień za narty i buty. Jeśli jest się klientem pensjonatu który ma wypożyczalnie koszt to ok 30zł. Karnet na cały dzień na wyciągi to 50zł. Stoki są na bieżąco dośnieżane jeśli tylko temperatura nie przekracza +2C. Dziś jest -2 i pada cały czas śnieg. Wrocławiaki niech pędzą na śnieg maja blisko. Kopyr też masz nie daleko :-) Pozdrawiam

Edited by thobeta
Link to comment
Share on other sites

Zieleniec jest jedynym kurortem w Polsce gdzie mikroklimat jest zbliżony do Alpejskiego :beer: . Nie chciało by mi się na weekend jechać w Alpy no i paliwo drogie :cool2: ale słyszałem że noclegi są bardzo drogie. Moja kieszeń jest skromniejsza. Ale sami powiedzcie że w Polsce też jest pięknie :-)

Edited by thobeta
Link to comment
Share on other sites

Moi znajomy byli. Jedni płacili 14 ojro i mieli cała duża wille na swoje potrzeby - to było w Austrii. Drudzy byli tydzie temu w Italii, nocleg 17 ojro i też piętro willi na własność. Karnet na wyciągi 110 zł z transportem w ramach wioski i wyciągów. Trzy dni i mieli dość nartowania. :beer:

 

Zieleniec znamy, bośmy tam na rajdy z polibudy chodzili. Całe Karkonosze schodziliśmy z dziekanem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.