Jump to content
lebele

Sprzedam 12 letnie piwo w puszcze Tyskie - Gronie :))

Recommended Posts

he, he - wiem że to ma dla wielu wartość kolekcjonerską ale nie trafiłeś raczej na podatny grunt. ;)

Mnie bardzo ten post rozbawił :okey::lol:

A wiesz, że handel przeterminowaną spożywką jest wykroczeniem? :P

W sumie mogę kupić. Wypiję, otruję się i zapłacisz mi odszkodowanie. :D

A wiesz, że handel przeterminowaną spożywką jest wykroczeniem? :P

W sumie mogę kupić. Wypiję, otruję się i zapłacisz mi odszkodowanie. :D

ok jak chcesz to 10000zł za piwko i z miejsca płacę Ci odszkodowanie 9k ;)) A poważnie to już jest historia, bardzo możliwe, że ktoś chce przypomnieć sobie lata młodości, postawić Gronia na półce i podziwiać hehe cena na puszce 2,65 muaaa dużo się nie zmieniło ;) (TO JEST OBIEKT KOLEKCJONERSKI NIE NADAJĄCY SIĘ DO SPOŻYCIA!)

Edited by lebele

Wrzuć to na BB tam jest dużo kolekcjonerów, tutaj raczej piwowarzy. Jakbyś sprzedawał 12letniego lambika, to może bym się skusił :P

Wrzuć to na BB tam jest dużo kolekcjonerów, tutaj raczej piwowarzy. Jakbyś sprzedawał 12letniego lambika, to może bym się skusił :P

BB?

To gronia już nie robią? Wyróżniał się czymś od innych tyskaczy? ;)

Tego nie wiem niestety ja jestem tylko posiadaczem takowej puszki :D

Z tego co ja pamiętam to ludzie mało wtedy tyskacza pili bo było EB, a po za tym tyskie jak i inne piwo z czasem zmienia smak na gorszy. Pamiętam jak za liceum żłopałem warkę czerwoną i była smaczna(wtedy), po roku musiałem się przerzucić na inne piwo bo coś zmienili i była nie pijalna!

Nie było dobre. W sumie to było takie nieco lepsze od Mazowieckiego z Okuniewa, potem długo, długo nic, Specjal z Braniewa i reszta pierwszej ligi, Królewskie, Heveliusz, Piast i tak dalej.

Kolego tysiak - zwracaj uwagę na daty postów. Odgrzewasz spamowy wątek z czerwca. To nie ma sensu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.