Skocz do zawartości

Przegląd "pszenicy" na sklepowych półkach


Gawon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie wiedziałem za bardzo gdzie to napisać,jeśli źle trafiłem to niech kierownictwo przeniesie .

Chciał bym że b brać piwna wypowiedziała się na temat piw pszenicznych dostępnych w sklepach,chodzi mi o to że byście napisali które wam smakują i dlaczego ,albo które nie ,co w których wyczuwacie najbardziej

Czy ktoś pił pszeniczne z Fortuny Miłosław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy już z tym zawężaniem tematów do piwowarstwa domowego. Problem zresztą związany z naszym warzeniem, bo jak wiadomo o dobrą domową pszenicę nie łatwo, więc czasami dobrze kupić dobrego weizena, by wiedzieć do czego dążyć ;) Z tym, że ten temat był już poruszony tutaj:

http://www.piwo.org/topic/3624-ktory-weizen-jest-najlepszy/

Od siebie dodam, że lepiej chyba skupić się na piwach zagranicznych - większość komercyjnych polskich (jak nie wszystkie) są robione na WB-06.

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłem ten z Miłosławia (ostatnio jest jakaś akcja promocyjna w Leclercu), ale jak to mówi moje młodsze dziecię: "szału nie ma, staniki nie latają". Paulaner w każdym razie lepszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tym Miłosławem jest chyba jakaś akcja bo sporo go ostatnio się pojawiło,kupiłem raz i :/ dzisiaj z ciekawości kupiłem drugi raz na test (koźlak i pilzner nawet niezły)myślałem że jakiś trefny może,zobaczymy

jakie zdanie macie na temat okocim pszeniczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilem miloslaw pszenica raz jedyny gdy przejazdem wlecialem browar zobaczyć. Zakupilem wtedy po jednym piwie z kazdego rodzaju. Żadnę ale to żadnę minie smakowalo. Po pszenicy to mialem w ustach jedynie posmak landrynek. Jedyna pozytywna rzecz jaka wynioslem wtedy z miloslawia byl calkiem ladny pokalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.