Jump to content
Sign in to follow this  
Gawon

Przegląd "pszenicy" na sklepowych półkach

Recommended Posts

Witam.Nie wiedziałem za bardzo gdzie to napisać,jeśli źle trafiłem to niech kierownictwo przeniesie .

Chciał bym że b brać piwna wypowiedziała się na temat piw pszenicznych dostępnych w sklepach,chodzi mi o to że byście napisali które wam smakują i dlaczego ,albo które nie ,co w których wyczuwacie najbardziej

Czy ktoś pił pszeniczne z Fortuny Miłosław?

szczerze nie umiem się tam poruszać ,jakieś dziwne jest dla mnie to forum ,no nic może ktoś się znajdzie kto wyrazi swoją opinię

Edited by Gawon

Nie przesadzajmy już z tym zawężaniem tematów do piwowarstwa domowego. Problem zresztą związany z naszym warzeniem, bo jak wiadomo o dobrą domową pszenicę nie łatwo, więc czasami dobrze kupić dobrego weizena, by wiedzieć do czego dążyć ;) Z tym, że ten temat był już poruszony tutaj:

http://www.piwo.org/topic/3624-ktory-weizen-jest-najlepszy/

Od siebie dodam, że lepiej chyba skupić się na piwach zagranicznych - większość komercyjnych polskich (jak nie wszystkie) są robione na WB-06.

Edited by olo333

Piłem ten z Miłosławia (ostatnio jest jakaś akcja promocyjna w Leclercu), ale jak to mówi moje młodsze dziecię: "szału nie ma, staniki nie latają". Paulaner w każdym razie lepszy :-)

właśnie z tym Miłosławem jest chyba jakaś akcja bo sporo go ostatnio się pojawiło,kupiłem raz i :/ dzisiaj z ciekawości kupiłem drugi raz na test (koźlak i pilzner nawet niezły)myślałem że jakiś trefny może,zobaczymy

jakie zdanie macie na temat okocim pszeniczny?

Pilem miloslaw pszenica raz jedyny gdy przejazdem wlecialem browar zobaczyć. Zakupilem wtedy po jednym piwie z kazdego rodzaju. Żadnę ale to żadnę minie smakowalo. Po pszenicy to mialem w ustach jedynie posmak landrynek. Jedyna pozytywna rzecz jaka wynioslem wtedy z miloslawia byl calkiem ladny pokalik