Skocz do zawartości

Nowa praca


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam 2 rozmowy o pracę, obie firmy w Berlinie, obie chętne mnie zatrudnić i obie poważne. Denerwuję się jak nigdy do tej pory, bo pierwszy raz będę miał test sprawdzający przez internet. Nie powinienem tak przeżywać, bo mam wyjście awaryjne w Polsce, ale nigdy jeszcze nie przechodziłem rekrutacji po niemiecku.

 

Nadchodzi czas zmian i chyba łatwiej by mi było, gdybym miał w zanadrzu jakieś dodatkowe życie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się okazuje w niektórych branżach w Niemczech problemem są moje studia na katolickiej uczelni (ATK, obecnie UKSW). Nazwali to "wymogiem neutralności światopoglądowej", ale jak dla mnie to jest zwykła dyskryminacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się okazuje w niektórych branżach w Niemczech problemem są moje studia na katolickiej uczelni (ATK, obecnie UKSW). Nazwali to "wymogiem neutralności światopoglądowej", ale jak dla mnie to jest zwykła dyskryminacja.

 

Jeszcze 15 lat temu Turas, który pobił niemca dostawał mandat za rozbój, a Niemiec, który pobił Turasa miał sprawę w sądzie i najczęściej wyrok w zawieszeniu, co skutecznie utrudniało mu życie przez następne 10 lat. Wieć wymóg "neutralności światopoglądowej" nieszczególnie mnie zaskoczył :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No moja kolej. Jutro będę się pocić przy 10 minutowej prezentacji o interfejsach w służbie zdrowia . Jest to końcowy element rekrutacji na nowe stanowisko. Plotki do mnie doszły, że zostały tylko 2 osoby na to stanowisko... obym pojutrze został tylko ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja kolej. Jutro będę się pocić przy 10 minutowej prezentacji o interfejsach w służbie zdrowia . Jest to końcowy element rekrutacji na nowe stanowisko. Plotki do mnie doszły, że zostały tylko 2 osoby na to stanowisko... obym pojutrze został tylko ja ;)

Powodzenia życzę, 3mam kciuki.

Edytowane przez andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest Ci pisane coś lepszego :okey::)

 

Byli sprawiedliwi, prace dostal koles z wiekszym doswiadczeniem, a mi zasugerowali, ze gdzie bym pasowal bardziej i bym staral sie tam dostac. Wiec mimo porazki, sporo sie dowiedzialem i nauczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.