Skocz do zawartości

Piwo na konkurs ze sklepu


Fred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Jestem tu nowy, od niedawna też robię piwo. Na razie z brewkitów, ale chciałem wziąć udział w konkursie w Żywcu.

Żadne z moich piw się chyba nie nadaje to kupiłem kilka piw w sklepie (oczywiście niepasteryzowanych z małego regionalnego browaru), odkleiłem etykiety, zdrapałem oznaczenia z kapsli i zamalowałem je farbą olejną. Wyglądają zupełnie jak kapslowane w domu.

Moje pytanie brzmi: czy sędziowie mogą się zorientować, że to jest piwo ze sklepu? Czy w ogóle to jakoś da się stwierdzić poza tym, że ktoś może kiedyś je pił i pamięta smak (ale to i tak nie jest przecież 100-procentowy dowód).

Czy w ogóle piwo ze sklepu ma szanse wygrać taki konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziów nie oszukasz, szczególnie tych, którzy będą sędziować w żywieckim konkursie, oni są w stanie podać czas zasadzenia sztobrów chmielu użytego do ocenianego piwa co do minuty, a co dopiero komercyjne piwo ;) A tak poważnie, to nie widzę sensu żeby tak oszukiwać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek prowadzący niestety donikąd. Zamykam.

Fred - na forum niestety -1. Jesteśmy szczerą ekipą.

 

Użytkownik logował się z anonimowej sieci tor, więc tym bardziej należy ignorować. A że tor ma pewne wady, więc temat zapisuję i będę do niego wracał wraz ze zmianami w tym protokole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.