Skocz do zawartości

Problem z odkręceniem fittingu.


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odkręceniem fittingu, nie mogę go zidentyfikować. Także próby siłowego zakończenia konfrontacji dały 1:0 dla kega :(

Może ktoś podpowie, jak odkręcić to ustrojstwo, lub co to za typ fittingu.

 

nwmoex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez poczytaj:

http://www.piwo.org/topic/6621-kupie-kegi-50-l/page__st__20

Fitting trochę inny, ale prasowanie identyczne. Do czego Ci ten keg? Jeżeli do przerobienia na kadź, to wycinaj cały dekiel- jeżeli do piwa, to zamień się z kimś, kto chce zrobić kadź :) Jak to rozmiarówka EURO, to mogę się zamienić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja mam inny problem mój keg dało się odkręcić ale jeszcze coś trzyma. i niema żadnych ząbków z boku otworków.

wciskałem ten zaworek zwrotny w nadziei że może wtedy puści ale też nie daje skutku

Trzyma blokada, można próbować wyłamać łomem lub przeczytaj TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam! Jestem tu nowy i potrzebuję pomocy a w zasadzie 2. Po pierwsze kupiłem Keg Pilsnera Urquella 30l i myślałem o zamianie fittingu na flach [A] z jakiegoś polskiego browaru. Sprawa chyba nie będzie prosta ale jak się nie będzie nic dało zrobić to po prostu zamienię/sprzedam(jak ktoś będzie chętny - pisać na priva). Druga

sprawa. Mam bardzo dziwną beczkę 50l z aluminium(!) flach[G]. Myślałem, że sprawa przejścia na flach[A] nie będzie problemem ale się grubo myliłem. Niby kołnierz firmy Micro Matic ale gwint na fittingu plastikowy(!) i całkiem inny niż w standardowych beczkach. Czy ktoś z Was to kiedyś przerabiał? Każda pomoc będzie mile widziana...szczegóły w załącznikach.   

 

Fitting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.