Jump to content
agatonma

Badanie dotyczące turystyki piwnej

Recommended Posts

Witam i serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym turystyki piwnej.

Ankieta jest anonimowa i posłuży mi do napisania pracy magisterskiej. Opracowanymi wynikami chętnie podzielę się na forum.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc smile.gif

Pozdrawiam

agatonma

A oto link do ankiety : http://kwiksurveys.com?u=piwo

Ankietę wypełniłem, ale może napiszesz coś więcej, nawet metryczki nie wypełniłaś.

A na naszym forum raczej każdy jest przywiązany do jednej marki piwa - swojej ;)

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wypełniają ankietkę:)

Zwracam się do forumowiczów, ponieważ jesteście bardzo cennymi respondentami. Jako, że jestem młodą kobietą nie mogę się pochwalić osiągnięciami z zakresu piwowarstwa. Nie powiem, że nie lubię bo bym skłamała ale chyba piję na tyle mało, że trudno mówić o przywiązaniu. Sama nie podróżowałam po świecie więc jak na razie delektuję się polskimi smakami ;)

Chciałabym dziękować każdemu z Was z osobna:) I chyba tak zrobię bo jestem bardzo wdzięczna:)

Dziękuję

Cel pracy..... Podjęłam temat turystyki piwnej, który w tym momencie jest dość pomijany a uważam, że zasługuje na większą uwagę. Chcę przez te badania wykazać, że ludzie mają dużą świadomość i należy ją rozwijać.

Edited by agatonma

Wypełniłem. Jeśli to nie tajemnica, to fajnie jakbyś mogła podzielić się wynikami ankiety, w formie jakiegoś zwięzłego podsumowania.

Turystyka piwna dział. wielu z nas jeździło po browarach. Na Zachodzie takie wyjazdy organizują biura podróży. U nas tez już się to zaczyna.