Skocz do zawartości

PW - czyli prywatne wiadomości


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie - czy doinstalować taką funkcjonalność? Opcja często spotykana na forach - tutaj nie ma jeszcze celowo. Nie chcę instalować setki nie potrzebnych dodatków co spowalnia forum i powoduje mętlik.

Czekam Wasze informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak uważacie - czy doinstalować taką funkcjonalność? Opcja często spotykana na forach - tutaj nie ma jeszcze celowo. Nie chcę instalować setki nie potrzebnych dodatków co spowalnia forum i powoduje mętlik.

Czekam Wasze informacje!

Każde forum musi takkie posiadać, wiec spoko, że zainstalowałeś.

 

Również się cieszę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie - czy doinstalować taką funkcjonalność? Opcja często spotykana na forach - tutaj nie ma jeszcze celowo. Nie chcę instalować setki nie potrzebnych dodatków co spowalnia forum i powoduje mętlik.

Czekam Wasze informacje!

Każde forum musi takkie posiadać' date=' wiec spoko, że zainstalowałeś.

 

Również się cieszę :)[/quote']

A widzę, że i powiadamianie mailem doszło :beer: Szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie - czy doinstalować taką funkcjonalność? Opcja często spotykana na forach - tutaj nie ma jeszcze celowo. Nie chcę instalować setki nie potrzebnych dodatków co spowalnia forum i powoduje mętlik.

Czekam Wasze informacje!

Każde forum musi takkie posiadać' date=' wiec spoko, że zainstalowałeś.

 

Również się cieszę :beer:[/quote']

A widzę, że i powiadamianie mailem doszło :) Szybko

Czy szybko - kwestia względna :) Całe popołudnie :) Grunt, że działa.

Przy okazji szybka informacja - każdy użytkownik, który zarejestrował się przed 29 kwietna ma tą funkcję domyślnie wyłączoną. Włączyć można w Profilu i zakładce Prywatność - ostatnia opcja. Miłego używania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przy przeglądaniu wiadomości z Odebrane są dostępne opcje: Odpowiedz | Skasuj | Cytuj.

A przy przeglądaniu z Wysłane jest tylko "Skasuj". Czy byłaby możliwość dorobić "Cytuj"? Albo coś w stylu "przekaż dalej"?

Niby można zgarnąć myszką i wkleić do nowej wiadomości, ale gubi się przy tym formatowanie... :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przeglądaniu wiadomości z Odebrane są dostępne opcje: Odpowiedz | Skasuj | Cytuj.

A przy przeglądaniu z Wysłane jest tylko "Skasuj". Czy byłaby możliwość dorobić "Cytuj"? Albo coś w stylu "przekaż dalej"?

Niby można zgarnąć myszką i wkleić do nowej wiadomości, ale gubi się przy tym formatowanie... :D

Pomyślę Staśku, jak to zrobić. Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że dam radę. Moduł PW to kod napisany przez innego autora niż forum, więc muszę sprawdzić, co tenże miał na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy jest możliwość zrobienia eksportu skrzynki PW do formatu np txt?

Pewnie by warto było przejrzeć i pousuwać te mniej ważne, ale przejrzeć prawie 100 wiadomości... A za parę miesięcy znów będzie pewnie to samo. :beer:

Wygodniej byłoby wszystko wyeksportować i wszystko usunąć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze czy można by zrobić, żeby zaznaczać wiadomości do kasowania, bo kasowanie po jednej to wielce upie.rdliwe jest?

 

Po drugie czy można zrobić coś, co by informowało ile wolnego miejsca jeszcze zostało, bo mi jacer mówi, ze mam zapchaną skrzynkę, a ja nic takiego nie widzę?

 

Po trzecie to już natury ogólnej,ale nie będę się rozdrabniał, czy można by zrobić, żeby pogrubienie, kursywę i podkreślenie wywoływać skrótami Ctrl+B, Ctrl+I, Ctrl+u?

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie czy można zrobić coś, co by informowało ile wolnego miejsca jeszcze zostało, bo mi jacer mówi, ze mam zapchaną skrzynkę, a ja nic takiego nie widzę?

w nagłówku (nad wiadomościami) jest coś takiego:

Status wiadomości: 92%

i właśnie te 92% określa na ile jest skrzynka zajęta.

 

Też się powoli zbliżam do maxa i trzeba coś z tym będzie zrobić. Popieram więc projekt zaznaczenia do usunięcia.

Albo też zaznaczenia do exportu a potem do usuniecia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie czy można zrobić coś' date=' co by informowało ile wolnego miejsca jeszcze zostało, bo mi jacer mówi, ze mam zapchaną skrzynkę, a ja nic takiego nie widzę?[/quote']

w nagłówku (nad wiadomościami) jest coś takiego:

Status wiadomości: 92%

Ano jest. Po usunięciu kilku wiadomości 98%. No to punkt drugi byłby załatwiony, aczkolwiek sugerowałbym zamianę "Statusu wiadomości", na "Zapełnienie skrzynki" lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam teraz dość pilne sprawy związane z naszym serwisem, limit został podniesiony do 500 wiadomości :). Oczywiście pozostałe uwagi będą rozwiązane pozytywnie :)

Dzięki. No to "wyrok odroczony". ;)

Bo w ten oto sposób Status wiadomości: 92% czarodziejskim zaklęciem Elroya zmieniło się na Status wiadomości: 37%

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy można by zrobić, żeby zaznaczać wiadomości do kasowania, bo kasowanie po jednej to wielce upie.rdliwe jest?

Tak, jak przewiniesz stronę na sam dół zobaczysz link Kasowanie wielokrotne wiadomości - domyślnie zaznaczone są wszystkie na danej stronie.

 

Po trzecie to już natury ogólnej,ale nie będę się rozdrabniał, czy można by zrobić, żeby pogrubienie, kursywę i podkreślenie wywoływać skrótami Ctrl+B, Ctrl+I, Ctrl+u?

Nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie to już natury ogólnej' date='ale nie będę się rozdrabniał, czy można by zrobić, żeby pogrubienie, kursywę i podkreślenie wywoływać skrótami Ctrl+B, Ctrl+I, Ctrl+u?[/quote']

Nie :)

To fatalnie, bo mam nawyk z worda i browar.biz i częstokroć otwiera mi się menu z zakładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości w systemie PW

---------------------------------------

 

1. Zakładanie własnych folderów (w tym momencie ustawione na 5). Dzięki czemu możemy pozostawiać sobie ważne wiadomości, a inne kasować.

2. Poprawione kasowanie wielokrotne wiadomości (można zaznaczyć, lub odznaczyć wiadomości)

3. W konsekwencji punktu 1 można przenosić wiadomości między folderami

4. Przenoszenie wiele wiadomości między folderami

5. Poprawione literówki

6. Zmiana miejsca ustawień dotyczących powiadamiania o nowej wiadomości na maila. Teraz jest pod listą wiadomości. Działa to inteligentnie. Jeżeli mamy ustawione powiadomienie, ale jesteśmy zalogowani, to system maila nie wyśle. Jeżeli dostaliśmy więcej niż 1 wiadomość, mail wyjdzie pojedynczy. I tak się zalogujemy wtedy i tak.

 

 

Myślę, że usprawnienia się przydadzą. Jeżeli coś nie działa, to koniecznie proszę pisać.

Aktualnie limit wiadomości wynosi 500, folderów 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.