Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączam pod biały. Nie nakręcam nakrętki plastikowej od środka po prostu.

Zamawiałem biały z pełną świadomością, że do oplotu polecają czerwony z dłuższym gwintem ale po pomiarach wyszło mi że będzie pasowało... i pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał. Nie nakręcajcie plastikowej nakrętki i zamiast niej filtr z oplotu i jest git.

Kranik i tak wkręca się w fermentor i jak go dobrze dokręcimy to uszczelka nic nie przepuści, ja tak robię i jest dobrze z białym kranikiem z biowinu.

Edytowane przez BialY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniach: od 01-07-2013 do 14-07-2013 termin realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie może być wydłużony do trzech- czterech dni. Jest to spowodowane okresem urlopowym i ograniczonym stanem osobowym naszej załogi.

Jednocześnie w wyżej wymienionym terminie nie będzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu (Jedyną formą kontaktu pozostanie email) oraz nie będzie możliwości odbioru osobistego w magazynie sklepu.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za linki , ale cóż... wolałbym zamówić w tym właśnie sklepie :) Poczekam na odpowiedź , potrzebuje ją w tym tygodniu , więc jeśli termin będzie dłuższy ( a pewnie tak ) to zamówię w innym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa w sobotę 27-07-2013. Zamówienia dostarczyłbym do "Sklepiku z Piwem" na Osiedlu Teatralnym 28 w Nowej Hucie.

Wszystkich zainteresowanych prosiłbym o złożenie zamówień do czwartku do południa, proszę o wcześniejsze info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak zamówiłem pierwszy raz dostałem z przezroczystymi pokrywami, ostatnio przyszły niestety białe.

A te skale to jakaś skomplikowana sprawa jest :D Bo przychodzą wszytskie przyklejone dobrze (chociaz, co ciekawe! za pierwszym razem przyszły ze skalami 32 litry i nad skalą do rantu było ciut miejsca, teraz na skali jest 31,5 i skala sięga do rantu :D ), ale, prawdopodobnie pod wpływem ciepła, skale się marszczą w jednym miejscu i brzydko odstają, i mimo że je doklejam to i tak złośliwie odklejają się ponownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywy są białe z tego powodu, że przeźroczyste często pękały przy otwieraniu i zdecydowałem się wymienić je na białe, które są bardziej giętkie.

Co do skali to znany jest mi problem z jej marszczeniem się pod wpływem ciepła, poszukuję cały czas folii która by nie miała tego defektu. Sprawa dokładności skali została już wyjaśniona jakiś czas temu. Wszyscy którzy mają starą skalę lub skala im się odkleiła proszę o maila do sklepu, doślę skalę przy okazji np. zamówienia.

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do skali to znany jest mi problem z jej marszczeniem się pod wpływem ciepła, poszukuję cały czas folii która by nie miała tego defektu. Sprawa dokładności skali została już wyjaśniona jakiś czas temu.

 

prośba o przypomnienie gdzie to było wyjaśnione bo wydaje mi się, że mam z tym problem - tj w pojemniku browamatora mam 22l a w Waszym 24l :)

lub na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skali to rzeczywiście była trochę "rozjechana", każdy kto ma starą skalę (zn. tą z błędem) lub skala mu się pomarszczyła pod wpływem gorąca dostanie nową naklejkę ze skalą, proszę tylko o info na PW lub przy składaniu zamówienia w uwagach do zamówienia proszę upomnieć się o dodatkową skalę. Jeszce raz przepraszam za zamieszanie.

 

Co do wyjazdu do Krakowa, to miałem plany przyjazdu w okolicach 14-15 ale raczej mi się nie uda, bardziej prawdopodobny jest termin 20-22 wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.