Jump to content
quraqus

Alepiwo - promocje i nowości.

Recommended Posts

ps kran jednak nie cieknie - zwracam honor

a ja dzisiaj chyba ze dwie godziny ganiałem po mieście żeby kupić frez mniejszy o ten 1mm :)

Na szczęście nie znalazłem :)

Dołączam do listy zadowolonych klientów.

Miałbym propozycję dodania towarów w opcji zamawiania np. z dwutygodniowym opóźnieniem.

Rozumiem, że np. drożdże płynne to ryzyko, ale jak więcej osób zamówi i zapłaci to mógłbyś je ściągnąć czy nawet kupić w innym sklepie.

Podobnie z różnym sprzętem dostępnym w wielu miejscach w sieci.

A ja bym miał wszystko w jednym miejscu :-)

Miałbym propozycję dodania towarów w opcji zamawiania np. z dwutygodniowym opóźnieniem.

Ja bym to nazwał "usługą magazynowania" raczej i za to się zazwyczaj płaci...

Jaras:

Może źle się wyraziłem:

W tej chwili w sklepie AlePiwo nie ma drożdzy płynnych.

Wolałbym kupić od ręki, ale zdaję sobie sprawę, że jest trudne do wprowadzenia.

Osobiście lubię kupić wszystko w jednym miejscu.

Ale mogę poczekać aż quraqus ściągnie te drożdże z innego miejsca.

Na tym może nie zarobi, ale ja na pewno kupię nie tylko drożdże ale i inne rzeczy.

Czyli ani chwili nie będzie magazynował moich drożdży.

Drożdże płynne mam zamiar wprowadzić do oferty, może już od następnego sezonu piwowarskiego.

Właściwie co miesiąc wprowadzam coś nowego. Już w czerwcu kilka nowych artykułów powiększy ofertę sklepu. Co to będzie? Zobaczycie wkrótce :)

Marzy mi się aby w moim sklepie można się było kompleksowo zapatrzeć we wszystko co potrzebne do warzenia piwa, ale niestety mam ograniczenia finansowe, czasowe, organizacyjne.

Powoli jednak dążę do celu.

Kolego wiesz kiedy dostępny będzie słód pale ale?

Witam! I o transport surowców do Krakowa pytam :D Ostatnio jakl rozmawialismy telefonicznie o belgu i o krakowie mówiłeś ze poczatkiem czerwca będziesz. Proszę o info jakby coś :)

Wybieram się do Krakowa w piątek 7-6-2013. Zamówienia dostarczyłbym do "Sklepiku z Piwem" na Osiedlu Teatralnym 28 w Nowej Hucie.

Wszystkich zainteresowanych prosiłbym o złożenie zamówień do czwartku do południa, proszę o wcześniejsze info na PW.

Chciałem zrobić zamówienie, ale 4 fermentory ważą prawie 30kg o_O i jak dojdzie jeszcze parę drobiazgów to cena za przesyłkę już się podwaja, nie powinno tak być, fermentory wchodzą jeden w drugi i cztery sztuki zajmują praktycznie tyle samo miejsca co jeden.

Edited by Usiu

Dołączam do grupy zadowolonych klientów. We wtorek rano złożone zamówienie przed chwilą odebrane. Wszystko ładnie zapakowane. Z czystym sumieniem mogę polecić.

ja z Alepiwo korzystam od samego początku mojej przygody z warzeniem. Super kontakt, służy pomocą a i gratis czasem dorzuci. Pozdrowienia ze Szczecina

Dziękuję wszystkim za dobre słowo. Jak tak człowiek sobie siądzie w końcu przed komputerem, z piwkiem, po całym dniu roboty, to miło się robi, że ktoś to widzi, że się starał.

Takie komentarze dopingują mnie do tego żeby jeszcze bardziej się starać.

A już w lipcu asortyment powiększy się o kolejne artykuły, na razie nie zdradzam co, ale będziecie zadowoleni :)

To ja też się dołącze do podziękowań , przesyłka odebrana , dzięki Andrzejku , jutro warzenie , sklep jak trzeba , dobra robota kolego !

quraqus czyli rozumiem że z kolejnym zamówieniem mam się wstrzymać do lipca:)

Czy jest możliwość śrutowania zakupionych u was słodów?

Tak śrutujemy słody na życzenie klienta, opcja ta jest dostępna na karcie produktu.

A ile orientacyjnie kg słodu wejdzie do takiej paczki paczkomatowej?

Zgłaszam problem: http://www.alepiwo.pl/?produkty/sprzet/rozlew/kran-do-fermentatora.html ten kranik (Biowin) ma za krótki gwint, żeby podłączyć oplot, gdybym nie miał innego kranika nie mógłbym filtrować!

Co ciekawe oploty też sprzedajesz, dziwne, że tego nie zauważyłeś

Edited by Usiu