Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam wszystkich którym obiecałem skalę i nie wysłałem przy okazji zamówienia, ale niestety moja pamięć czasami szwankuje.

Proszę przypominajcie mi przy okazji zamówień takie rzeczy, ewentualnie na PW lub maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę złożyłem zamówienie , a dziś czyli we wtorek przesyłka doszła, wszystko starannie zapakowane, chmiele w specjalnych strunowych torebkach (z czego są zrobione?), do tego obiecana skala w ilości 2 szt. Oby tak dalej i oby oferta była na stronie zawsze była pełna - tego Ci życzę i serdecznie pozdrawiam.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że dodaliśmy możliwość odbioru przesyłek w paczkomatach InPost.

Cena przesyłki do 10 kg – 9,90zł

Cena przesyłki do 20 kg- 11,89zł

Niestety nie wszystkie artykuły (między innymi: pojemniki fermentacyjne, suszarki do butelek) z naszej oferty można przesłać w ten sposób jest to związane z wymiarami paczek które po prostu nie mieszczą się do paczkomatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fermentorach z opcją "otwór na kranik" robicie moim zdaniem otwór o 1mm za duży - przez to kran się nie wkręca (gwint jest mniejszy niż otwór) - rezultat jest taki, że nawet mocno dokręcony (z uszczelką) cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam też tego fermentatora z kranikiem, wprawdzie tylko do rozlewu, ale nie miałem z nim żadnych problemów. Jeśli ktoś ma podobne problemy jak kolega cml proszę o uwagi.

Zawsze staram się reagować na takie informacje i stosować się do sugestii.

 

Przy okazji proszę powiedzcie czy korzystacie z paczkomatów? Wprowadziłem taką opcję do sklepu, ale sam nigdy z tego rodzaju wysyłki nigdy nie korzystałem i szczerze powiedziawszy nie wiem czy są popularne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z paczkomatów do czasu, aż nie podnieśli opłat o jakieś dodatki paliwowe czy inne cuda. Sama idea dobra, paczkę nadajesz o każdej porze dnia i nocy i to paczka czeka na Ciebie, a nie Ty na kuriera. O pojawieniu się paczki w paczkomacie, odbiorca jest informowany SMS-em i mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeśli mam coś wysłać to korzystam z serwisów wysyłkowych np. http://www.superpaczka.pl/ strona ma podpisaną umowę z firmą kurierską na preferencyjnych warunkach, po dokonaniu przelewu od razu drukuje list przewozowy.

Dla przykładu paczka o wymiarach

60 cm x 60 cm x 60 cm waga 29 kg -17,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeśli mam coś wysłać to korzystam z serwisów wysyłkowych np. http://www.superpaczka.pl/ strona ma podpisaną umowę z firmą kurierską na preferencyjnych warunkach, po dokonaniu przelewu od razu drukuje list przewozowy.

Dla przykładu paczka o wymiarach

60 cm x 60 cm x 60 cm waga 29 kg -17,99 zł

 

w sendit.pl taka paczka 1zł taniej (DPD 16,47) - powiadomienia email i ubezpieczenie w cenie - kurier door-to-door

przy nadaniu do 12stej danego dnia potrafi przyjechać nawet tego samego dnia po odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji proszę powiedzcie czy korzystacie z paczkomatów? Wprowadziłem taką opcję do sklepu, ale sam nigdy z tego rodzaju wysyłki nigdy nie korzystałem i szczerze powiedziawszy nie wiem czy są popularne?

 

korzystam polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o paczkomatach, już uruchomiłem je, dzisiaj nawet wysyłam pierwszą paczkę w ten sposób :)

Zobaczymy czy będzie zainteresowanie. Jest to w tym momencie najniższa wysyłka (11,90zł za 20kg) w naszym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu użyłem przezroczystego fermentatora, w związku z czym kilka uwag:

  1. wspomniane już problemy z odchodzącą skalą - chłodzę brzeczkę w docelowym fermentatorze w oczku wodnym, więc naklejka się zwichrowała, ale przy takich warunkach chyba miała prawo.
  2. pokrywka trzyma mocno i być może jest lepsza niż poprzednie, ale wciąż nie może się równać tej z biowinu - co by wiadro nie pływało w oczku dociążam je cegłówką i o ile biowinowym pokrywom to nigdy nie zaszkodziło, tak tutaj plastik się odkształcił.

Jeszcze nie widziałem drożdży w akcji, więc się nie wypowiem co do najważniejszego "ficzera" - póki co ocena "nie jest źle" z tendencją do "jest dobrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem 2 piwka na górniakach w tych fermentatorach, na różnych słodach i w dwóch mam siarkowodór.

Teraz pytanie czy to przypadek czy dostęp światła powoduje takie reakcje.

Spotkał się ktoś z taka sytuacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to za szybcy :) . Wieczorem złożyłem zamówienie, przed południem jeszcze chciałem telefonicznie coś domówić, a tu kicha - towar wysłany. A tak poważne- polecam sklep. Fermentator przeźroczysty - baardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.