Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Przezroczyste fermentory są super. Niestety mają tylko jedną malutką wadę - pokrywki nie pasują na fermentory z BA. Sam sklep też mogę jak najbardziej polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś wspominałem jadę na święta do Krakowa i mogę zabrać ze sobą zamówienia. Będę w Krakowie do środy. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić na wysyłce to zapraszam. Proszę tylko o informację na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedna uwaga, możesz zrobić tak, żeby dodane do koszyka surowce nie znikały po jakimś czasie, miałem dodane do koszyka składniki musiałem wyjść, jak wróciłem i odświeżyłem stronę koszyk był pusty.

 

edit: chyba wystarczyło się zarejestrować ;)

 

edit2: jednak zalogowanie nic nie dało

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej brak urody, gdy znika zawartość koszyka. Mnie też to przeszkadza, niemniej jestem zadowolony z oferty sklepu i obsługi. Dziś dotarła kolejna paczka z przeźroczystymi fermentorami, dodam, że sprzedawca sam zaoferował rekompensatę za wadliwą pokrywkę z poprzedniego zamówienia. Świetny kontakt telefoniczny.

Zdecydowanie polecam i sam jeszcze niejedno tam kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić ALEPIWO za świetne opakowania do przechowywania chmielu! Próżniowo zapakowane woreczki z zamknięciem strunowym. Dobry patent, nie widziałem żeby inne sklepy miały coś podobnego. Zazwyczaj musiałem posiłkować się jakąś klamerką żeby spiąć woreczek, a tu proszę, idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Wasze pozytywne komentarze.

Chciałem zapytać co myślicie o nowych przeźroczystych fermentorach, a konkretnie o pokrywach do nich?

Odebrałem kilka sygnałów (sam również to zaobserwowałem), że pokrywy do nich są ze zbyt kruchego plastiku, łatwo pękają przy otwieraniu.

Przetestowałem pokrywy do tych fermentatorów wykonane z nieprzeźroczystego plastiku i są bardziej giętkie, nie ma z nimi problemu pękania.

Miałbym możliwość zamówienia partii przeźroczystych wiader z białymi pokrywami.

Chciałbym prosić o Waszą opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem też wiadro przeźroczyste.

Pasuje do niego pokrywa z wiadra białego z Waszego sklepu? (mam takie również, zakupiłem jakiś czas temu)

Tak pytam profilaktycznie skoro te przeźroczyste mają tendencje do pękania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pokrywy, to chyba trzeba starannie podważać trzonkiem od łyżeczki po całym obwodzie. Ja jestem przeźroczystym zupełnie zachwycony, bo nie trzeba nic zaglądać, i ciekawiej, i pokrywa mniej się niszczy i ryzyko infekcji mniejsze. Natomiast co do całego sklepu nie jestem zupełnie zachwycony kwestią kupowania tych fermentorów, bo one zajmują 7 kg wagi przesyłki. Korespondowałem ze sklepem (bardzo sprawnie, plus) i otrzymałem info, że chodzi o nietypowy rozmiar. Podobnie jest np. z suszarką do butelek (6 kg). A przecież przy okazji mógłbym kupić trochę słodów, akurat w moim wypadku by się luźno zmieściły do wiadra. Ale ogólnie fajny sklep, świetny kontakt, niezłe ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te pokrywy to porażka. Ciężko zamknąć, ciężko otworzyć, łatwo połamać.

Ja zrobiłem 2 piwka nawet nie wiedząc, że trzeba mocno docisnąć wieko do momentu "kliknięcia". Zamknąłem tylko na ten pierwszy klik myśląc, że tak lekko się zamyka. A rurka i tak bulkała :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te pokrywy to porażka. Ciężko zamknąć, ciężko otworzyć, łatwo połamać.

Ja zrobiłem 2 piwka nawet nie wiedząc, że trzeba mocno docisnąć wieko do momentu "kliknięcia". Zamknąłem tylko na ten pierwszy klik myśląc, że tak lekko się zamyka. A rurka i tak bulkała :D

Ja zamykam zawsze wiadro szczelnie, żeby bezpiecznie napowietrzyć przez kołysanie i "merdanie" . Na burzliwą już rozszczelniam. Tutaj żeby zamknąć to wieko musiałem posiłkować się kolanem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.