Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

I ja polecam! mimo iż teraz w Warszawie jest sklep stacjonarny z surowcami, ja pozostaje wierny AlePiwu. Duży asortyment, fachowa obsługa no i turbo wysyłka!

 

Ekstra by było gdyby przy dodawaniu do koszyka słodu, opcja śrutowania była dostępna z poziomu "głównego" sklepu, bez wchodzenia w dokladny opis słodu.

To "mankament" który w sumie jest obecny i w innych sklepach, nie jest to coś strasznie uprzykrzającego życie. Ja bym coś takiego po prostu zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz to w ustawieniach swojego konta

Dzięki. Ostatnio też zwróciłem uwagę na to śrutowanie. Ale trzeba przyznać, że umieszczenie pola na samym końcu danych konta (po danych do faktury) nie ułatwia znalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to w ustawieniach swojego konta

A jak się nie ma konta, tzn. robi szybkie zakupy? :) Zgłaszałem już to sklepowi, ale przeszło bez echa. Ewentualnie ptaszek na podsumowaniu zakupów typu "wszystkie słody śrutowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz to w ustawieniach swojego konta

A jak się nie ma konta, tzn. robi szybkie zakupy? :) Zgłaszałem już to sklepowi, ale przeszło bez echa. Ewentualnie ptaszek na podsumowaniu zakupów typu "wszystkie słody śrutowane".

 

Echo było :)

Niestety nie było podobno innej możliwości wstawienia do oprogramowania sklepu opcji śrutowania jak ta która została wdrożona. Od razu uprzedzam, że nie jestem informatykiem nie znam się bazuję tylko na informacji jaką dostaję od firmy która obsługuje nasze oprogramowanie.

Ta opcja która jest teraz działa na pewno (czasami trzeba się prze-logować lub przeładować stronę).

 

A przy okazji, bardzo dziękuję Wszystkim za cenne uwagi w temacie usprawniania strony, zawsze reaguję i sprawdzam czy jakieś rozwiązanie przez Was sugerowane da się wdrożyć (dla niektórych niestety trzeba by zmienić oprogramowanie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 14 maja

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(12 maja)

Zamówienia będą do odbioru 14 maja już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

 

Przy okazji dziękuję za miłe słowa, staramy się wszystkie zamówienia realizować "jak dla siebie" i cieszy, że ktoś to docenia. Bardzo dziękuję za te wszystkie komentarze.

 

Rzadko mam czas, żeby tu coś napisać więc korzystając z okazji trochę się pochwalę.

 

Jak już niektórzy zauważyli oferta słodów poszerzyła się o słody ze słodowni Bestmalz.

Jest trochę nowego, drobnego sprzętu.

Dodaliśmy też do oferty trochę przypraw .

Oferta chmieli też jest bardziej rozbudowana.

Jest w końcu w stałej ofercie łuska ryżowa, bo jęczmiennej częściej nie było niż była :(

 

 

O wszystkich nowościach staramy się informować na bieżąco niestety na FB (niestety bo wiem że nie każdy używa).

 

Już nie długo postaramy się puścić newsletter :)

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skąd ta różnica w prezentacji towaru? Jeśli wyszukam coś, czego nie ma aktualnie na stanie, to z poziomu wyniku wyszukiwania jest opcja dodania do koszyka. Jeśli natomiast przeklikam sobie menu i dojdę do tego samego towaru, ma on komentarz "brak na magazynie". Po wejściu w detale produktu w obu przypadkach jest uwaga o braku na magazynie.

 

Sprawdzone na Belmie i Obolonie.

post-5875-0-43552000-1464444439_thumb.jpg

post-5875-0-51848600-1464444444_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skąd ta różnica w prezentacji towaru? Jeśli wyszukam coś, czego nie ma aktualnie na stanie, to z poziomu wyniku wyszukiwania jest opcja dodania do koszyka. Jeśli natomiast przeklikam sobie menu i dojdę do tego samego towaru, ma on komentarz "brak na magazynie". Po wejściu w detale produktu w obu przypadkach jest uwaga o braku na magazynie.

 

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia dlaczego tak to działa, pewnie jakiś błąd oprogramowania  :(

 

 

 

Ja mam pytanie, czy dałoby radę ustawić domyślny Paczkomat? Tak jak się ustawia opcję śrutowania.
 

 

Obawiam się, że chyba nie uda się tego wdrożyć, ale zapytam.

 

Dziękuję wam za wszystkie tego typu uwagi, sam wprawdzie jestem użytkownikiem tego oprogramowania, ale ja go widzę "od zaplecza" i nie wyłapuję wszystkich błędów i niedoskonałości, dlatego są one bardzo pomocne w ulepszaniu sklepu.

Sam nie mam pojęcia o informatyce, ale na szczęście bardzo dobrze nam się współpracuje z firmą która napisała dla nas ten soft i zawsze chętnie je modernizują ;) ( w miarę możliwości) jak tylko zgłoszę im jakieś uwagi.

 

 

 

Kiedy wróci do oferty słód Obolon? Chciałbym go w końcu przetestować.

 

Nie potrafię powiedzieć kiedy dokładnie będzie z powrotem na sklepie słód z Obolona, ostatnio był jakiś problem z dostawą. Będę się starał żeby dotarł jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy w temacie uwag i oprogramowania - odnośniki w podsumowaniu zamówienia wysyłanego drogą e-mail nie generują się poprawnie - "brak im poprawnego hosta". Przykład:

<a href="http://?produkty/dodatki/platki-debowe-amerykanskie-mocno-opiekane.html" target="_blank" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?hl=pl&q=http://?produkty/dodatki/platki-debowe-amerykanskie-mocno-opiekane.html&source=gmail&ust=1464816451925000&usg=AFQjCNFeMx7dF2iUThThYE6DozJFrmlIqg">Płatki dębowe amerykańskie - mocno opiekane</a>

Co dla klienta poczty przekłada się na *patrz załącznik screen.bmp*. Co po kliknięciu prziekierowuje na *patrz załącznik screen2.bmp*

 

 

 

screen.bmp

screen2.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy dostawa do Huty Piwa?

Wybieram się do Krakowa 11 czerwca
Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(9 czerwca)
Zamówienia będą do odbioru 11 czerwca już około południa.
Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 
 
 

 

Skoro już jesteśmy w temacie uwag i oprogramowania - odnośniki w podsumowaniu zamówienia wysyłanego drogą e-mail nie generują się poprawnie - "brak im poprawnego hosta". Przykład:

<a href="http://?produkty/dodatki/platki-debowe-amerykanskie-mocno-opiekane.html" target="_blank" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?hl=pl&q=http://?produkty/dodatki/platki-debowe-amerykanskie-mocno-opiekane.html&source=gmail&ust=1464816451925000&usg=AFQjCNFeMx7dF2iUThThYE6DozJFrmlIqg">Płatki dębowe amerykańskie - mocno opiekane</a>

Co dla klienta poczty przekłada się na *patrz załącznik screen.bmp*. Co po kliknięciu prziekierowuje na *patrz załącznik screen2.bmp*

 

beu dziękuję za wyłapanie błędu, już zgłoszony, ma być poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36h od zlozenia zamowienia do odbioru w paczkomacie.

Czas 36h to jest jeszcze słaby wynik :smilies:.

 

 

U mnie dzisiaj 30h od złożenia do odbioru w paczkomacie, z czego już po 3h zamówienie było wysłane.

Gdyby kogoś interesowało jak są pakowane są aktualnie drożdże to: stretch>gąbka>strech>styropian>fiolka drożdży. Poniżej zdjęcia:

 

http://imgur.com/a/Hrsrg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podział słodów w sklepie jest zrobiony według rodzaju. Dałoby radę dodać podział według producenta?

 

EDIT: dobra, nie było pytania, jest taki podział ;).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.