Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Muszę pochwalić sklep kolejny raz :). Dla mnie jest to w tej chwili najlepszy sklep na rynku. Wysyłka w 2h od złożenia zamówienia (wraz ze śrutowaniem), jest godna pogratulowania, chociaż aż tak mi się nie spieszy. W sklepie doceniam bardzo dobry kontakt z właścicielem. Drugą rzeczą są paczkomaty, zawsze to parę groszy mniej. Ja warzę malutkie warki, po 11L. Nie mam także warunków na samodzielne śrutowanie. W związku z tym bardzo dobrą opcją są dla mnie słody specjalne już w ilości 100/250 gr. Kupuję tylko tyle, ile mi potrzeba i nic mi nie zalega.

 

Było pytanie o chmiel. Opakowania są naprawdę solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa które tutaj padły na temat sklepu, staramy się i cieszy to, że ktoś to docenia.

 

Muszę pochwalić sklep kolejny raz :). Dla mnie jest to w tej chwili najlepszy sklep na rynku. Wysyłka w 2h od złożenia zamówienia (wraz ze śrutowaniem), jest godna pogratulowania, chociaż aż tak mi się nie spieszy. W sklepie doceniam bardzo dobry kontakt z właścicielem. Drugą rzeczą są paczkomaty, zawsze to parę groszy mniej. Ja warzę malutkie warki, po 11L. Nie mam także warunków na samodzielne śrutowanie. W związku z tym bardzo dobrą opcją są dla mnie słody specjalne już w ilości 100/250 gr. Kupuję tylko tyle, ile mi potrzeba i nic mi nie zalega.

 

Było pytanie o chmiel. Opakowania są naprawdę solidne.

 

Santa nie chwal się że w 2h wysyłamy bo wszyscy będą tak chcieli :)  :D  :D  

A tak poważnie, to rożny jest czas realizacji zlecenia, zależy to przede wszystkim  ilości  zamówień jaką mamy do realizacji na dany dzień, jednak staramy się żeby zlecenia wychodziły od nas najpóźniej dzień po zaksięgowaniu wpłaty (nie liczę weekendów).

 

Co do opakowań na chmiel to są one wykonane z wysoko barierowej folii dodatkowo metalizowanej, z wierzchu wykończone papierem, zamknięte hermetycznie. Są one wyposażone w strunę dzięki której po otwarciu, gdy nie zużyjemy całości, możemy łatwo zamknąć woreczek (przestrzegam jednak przed zbyt długim przechowywaniem otwartego i tak zabezpieczonego opakowania bo przez strunę zachodzi wymiana gazowa). 

 

Przy okazji chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych, że: będę jechał przez Kraków 19 lutego i mogę podrzucić do Huty Piwa zamówienia. Proszę tylko żeby złożyć je najpóźniej do czwartku (18 luty)  popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kiedy można się spodziewać wizyty w KRK?

zestaw Black IPA jakie ma zaplanowane BLG/ABV/IBU?

Nie mam jeszcze ustalonej daty wyjazdu do Krakowa, być może 12/03/16, ale jak już to będzie pewne to będę potwierdzał.

 

Co do Black IPA:

Szacowana gęstość początkowa:  14oBlg
Szacowana wielkość warki: 20l
Szacowana goryczka:  65 IBU
Szacowany kolor: 64 EBC
(Zestaw zawiera już nową instrukcję)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka chmieli, które nie mają w opisach roku pochodzenia.

Obiecuję, że w najbliższym czasie zrobię porządek w opisach chmielu, przeważnie te bez opisu są 2013 lub 2014.

 

Poza tym są już chmiele z USA z rocznika 2015, większość popularnych odmian już dostępna, te mniej popularne jeszcze nie dojechały :(

 

 

Wybieram się do Krakowa 12/03/2016 (sobota), wszystkich zainteresowanych odbiorem zamówień w sklepie "Huta Piwa" na os. Szkolnym  proszę o składanie zamówień do 10/03/2016 (czwartek) do godziny 17.

Opłacone zamówienia (nie ma możliwości płacenia na miejscu) będą do odbioru w sobotę już około godziny 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wybieram się do Krakowa 16 kwietnia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(14 kwietnia) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 16 kwietnia już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opakowań na chmiel to są one wykonane z wysoko barierowej folii dodatkowo metalizowanej, z wierzchu wykończone papierem, zamknięte hermetycznie. Są one wyposażone w strunę dzięki której po otwarciu, gdy nie zużyjemy całości, możemy łatwo zamknąć woreczek (przestrzegam jednak przed zbyt długim przechowywaniem otwartego i tak zabezpieczonego opakowania bo przez strunę zachodzi wymiana gazowa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmiele pakowane są moim zdaniem bardzo dobrze i praktycznie.

Większość ma usunięty nadmiar powietrza, a po pierwszym otwarciu opakowanie zamykane na strunę i schowane do zamrażarki dobrze utrzymuje świeżość.

BA na przykład pakuje próżniowo, ale po otwarciu trzeba kombinować, żeby dalej się dobrze przechowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.