Jump to content
quraqus

Alepiwo - promocje i nowości.

Recommended Posts

składanie zamówień do 16-05-2014 (czwartek) do godziny 18.

Zamówienia do czwartku (15 maj) czy do 16 czyli piątku? Tobie na priv czy przez sklep z adnotacją? Można zapłacić przy odbiorze?

składanie zamówień do 16-05-2014 (czwartek) do godziny 18.

Zamówienia do czwartku (15 maj) czy do 16 czyli piątku? Tobie na priv czy przez sklep z adnotacją? Można zapłacić przy odbiorze?

Ops! pomyliły mi się daty. Zamówienia proszę składać do czwartku czyli 15 maja. Muszę mieć czas na ich przygotowanie bo w piątek po południu chcę już jechać. Zamówienia będzie można odbierać od godziny 11-12 w sobotę w "Sklepiku z Piwem" na os.Teatralnym.

Zamówienia proszę składać na sklepie, w opcjach odbioru wybrać odbiór osobisty a w uwagach dopisać "Odbiór na os. Teatralnym". Nie ma możliwości płacenia przy odbiorze (tylko przedpłata na konto).

Edited by quraqus

Witam. Czy planujecie w najbliższym czasie wprowadzić do oferty taborety gazowe?

Najlepsza promocja jest na #3942 Belgian Wheat - z 29,90 na 39,90 :beer:

Dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawione.

Do Krakowa wybiorę się prawdopodobnie w pierwszy weekend czerwca (7-8), ale potwierdzę jeszcze ten termin na forum jak już będę wiedział na 100%.

Edited by quraqus

Wybieram się do Krakowa 13-15 czerwca ( a nie jak pierwotnie zakładałem 7-8).

Osoby zainteresowane odbiorem osobistym zamówień w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (19-maja) do godz. 17.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

Zapraszam.

Edited by quraqus

Kiedy mniej więcej w lipcu będzie można odebrać zamówienie w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28?

Kiedy mniej więcej w lipcu będzie można odebrać zamówienie w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28?

Jeszcze nie wiem (wakacje trochę komplikują mi plany), ale jak tylko będę planował wyjazd do Krakowa dam znać.

jeśli do jutra się ktoś wyrobi to mogę odebrać coś z tyczyna do krk. telefon 782488984

Wybieram się do Krakowa 2-3 sierpnia

Osoby zainteresowane odbiorem osobistym zamówień w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (31-lipca) do godz. 17.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

Zapraszam.

Wybieram się do Krakowa 30-31 sierpnia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (28-sierpnia) do godz. 17.

Zapraszam.

Od właściciela. Zresztą wystarczy zaglądnąć do stronę sklepu. Kupiłem dwie saszetki, notabene po raz pierwszy udało mi się kupić tak świeże Wyeasty. Obi saszetki mają 8 tygodni do daty produkcji.

Edited by WiHuRa

Wybieram się do Krakowa 20-21 września

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do środy (17-września ) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 20 września już około południa

Zapraszam.