Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Laktoza przyszła dzisiaj (a właściwie jedzie kurierem ale wiem że będzie już koło 14 :))

 

Już dawno myślałem o tym żeby nowości wyświetlały się z automatu na sklepie (dzięki za przypomnienie) postaram się wprowadzić taką opcję.

Teraz niby mam taka możliwość (na głównej stronie "Nowości" ale trzeba je ręcznie wklepywać i efekt jest taki że nowości mam z grudnia)

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraniki dotarły!

Na sklepie pojawiły się też nowe zestawy surowców.

W najbliższym czasie wprowadzę gramaturę surowców w zestawach bo widziałem, że dyskusja była burzliwa na ten temat.

Przy okazji chciałem wyjaśnić, że brak podanych ilości surowców, na stronie, w zestawach nie miał na celu ukrycia "tajemnych" receptur.

Zakładam że zestawy surowców są dla osób które dopiero zaczynają przygodę z piwowarstwem i jest to ich pierwsza ewentualnie druga warka, a przy pierwszej warce bardziej zasadne jest skupić się na technicznych aspektach warzenia niż zastanawiać się nad tym "czy nie lepiej było by dać 15g palonego zamiast 30g jaki jest w zestawie."

Na palcach jednej ręki mógłbym policzyć pytania o gramaturę zestawów, zazwyczaj ludzie pytają: "Czy łatwo zrobić to piwo? Do jakiego piwa dostępnego w sklepach będzie podobne? :)

Skoro jednak są osoby dla których taka informacja jest ważna to nie mam powodów żeby ją ukrywać i tak jak już wcześniej napisałem, w miarę wolnej chwili uzupełnię dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kraniki już są, ja już zakupiłem. Ciekaw jestem czy jest możliwość sprzedaży chmielu w mniejszych ilościach powiedzmy 25gr, nie wiem czy to się P. Piotrze wam kalkuluje, ale jeżeli tak to moim skromnym zdaniem to jest dobre rozwiązanie. Przykładowo chcąc zrobić APA na 8 chmialach aromatycznych nie muszę zamawiać tak dużej ilości (obecnie to 50 gr min), i potem pozostaje mi osiem chmieli które ja osobiście nie lubię jak długo leżą w lodówce. Gdyby była taka możliwość byłby rad, jeżeli nie no to żyć trzeba dalej :smilies:

Pozdrawiam Maciek Tarnów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ofercie sklepu pojawiło się kilka nowych artykułów, między innymi:

nowy słód od Weyermanna - Special W ®

karmelowy pszeniczny i melanoidynowy ze Strzegomia

kilka odmian chmielu.

Dotarła wczoraj świeża dostawa drożdży Wyeast (między innymi do lambików: Wyeast 3278 Belgian Lambic Blend oraz Wyeast 5112 Brettanomyces bruxellensis™ )

Zapraszam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych odbiorem zamówień w Krakowie w Sklepiku z Piwem na oś. Teatralnym. informuję że wybieram się do Krakowa 22 lutego.

Osoby zainteresowane proszę o złożenie zamówień do 20lutego do godziny 17 (żebym miał czas je jeszcze przygotować), proszę dopisać w uwagach "odbiór w Sklepiku z Piwem na os. teatralnym", jeśli chodzi o formę płatności to proszę o przelew (nie ma możliwości opłacenia zamówienia na miejscu w sklepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za braki na sklepie, już uzupełniam.

Drożdże Windsor już są, Notingham będą w najbliższym czasie.

Co do poszerzenia oferty drożdży suchych plany takie mam, ale kiedy uda mi się je zrealizować.... nie wiem? Na pewno jeśli tylko pokażą się jakieś nowe drożdże suche na sklepie nie omieszkam umieścić informacji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze byłoby, gdyby przedmioty z koszyka nie znikały. Na przykład dzisiaj wieczorem wrzucam sobie do niego wszystkie rzeczy, ale nie zamawiam, rano wstaję, bo chcę coś dołożyć i zrealizować zamówienie - niestety muszę zaczynać od zera.

 

W twoimbrowarze koszyk trzyma mi od ponad dwóch tygodni, a się nawet nie zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby, gdyby przedmioty z koszyka nie znikały. Na przykład dzisiaj wieczorem wrzucam sobie do niego wszystkie rzeczy, ale nie zamawiam, rano wstaję, bo chcę coś dołożyć i zrealizować zamówienie - niestety muszę zaczynać od zera.

 

W twoimbrowarze koszyk trzyma mi od ponad dwóch tygodni, a się nawet nie zarejestrowałem.

A po powkładaniu do koszyka przechodzisz do niego i robisz "zapisz koszyk"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po powkładaniu do koszyka przechodzisz do niego i robisz "zapisz koszyk"?

Nigdy tego nie zauważyłem :o Nie przyglądałem się wielce, chyba było to spowodowane wygodą z innych sklepów - automatycznym zapisem. Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez automatyczne zapisywanie kiedyś kupiłem kilka nie potrzebnych rzeczy które były pozostałością z poprzednich przemyśleń :) Więc wole teraz ułożyć "zestaw" i zapisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.