Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to będzie z pokrywami bo ostatnio producent zaoferował mi je w dość wygórowanej cenie (połowa ceny wiadra!) więc się nie zdecydowałem.

W najbliższych dniach postaram się dać odpowiedź czy wrócą do oferty sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z pokrywami bo ostatnio producent zaoferował mi je w dość wygórowanej cenie (połowa ceny wiadra!) więc się nie zdecydowałem.

W najbliższych dniach postaram się dać odpowiedź czy wrócą do oferty sklepu.

 

Ok tak wiec czekamy za informacją kiedy będa dostępne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquas, dziękuję za informację, był to oczywisty błąd cena powinna być 149zł (palec trafił na nie właściwą cyfrę na klawiaturze :).

Oferty drożdży suchych nie uda mi się poszerzyć chyba w najbliższym miesiącu.

 

Co do pokryw to czekam na odpowiednią osobę w dziale handlowym (jest na urlopie) i będę się starał wynegocjować jakąś w miarę przyzwoitą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaga dziękuję za informację. Jak widać promocja odniosła skutek :) (jeśli jakieś produkty są u nas na sklepie w promocji, niezależnie czy wybierze się je z okienka "promocje" czy z poziomu ich kategorii zawsze są w promocyjnej cenie)

 

Co do pokryw czekam na dostawę, będą w cenie 3,9zł (czyli tak jak było), będą TYLKO białe.

 

Przy okazji dodam że została poszerzona oferta chmielu o:

Spalter Select

Hallertau-Mittelfruh

Strisselspalt

Boadicea

Topaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wyjazd do Krakowa w najbliższy weekend 16-17.11.2013.

Gdyby był ktoś chciał odebrać osobiście zamówienie w "Sklepiku z piwem" na os. Teatralnym, proszę złożyć zamówienie do czwartku, na zamówieniu proszę umieścić informację "odbiór w Sklepiku z piwem" lub info na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mikołaj zawitał do sklepu i namówił mnie do zrobienia mikołajkowo - gwiazdkowej promocji dla wszystkich GRZECZNYCH piwowarów!

Wybrane artykuły w bardzo promocyjnych cenach tylko do końca grudnia (lub do wyczerpania zapasów, a nie są zbyt duże).

W promocji między innymi drożdże Wyeast, (w 99% nie starsze niż 6 miesięcy !), słody monachijski i wiedeński, ekstrakt płynny Bruntal.

 

Zapraszam do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.