Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też robiłem zakupy na alepiwo.pl chyba trzy razy. Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem, super szybka przesyłka i dobrze zapakowane. Jeśli tylko poszerzy się oferta chmieli, to będzie mój główny sklep.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o paczkomaty to wysyłamy max 20kg w paczce (ze względu na objętość pewnych produktów, jest to związane pośrednio też z ograniczeniami oprogramowania sklepu)

Drożdże Danstara wrócą do oferty w przyszłym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pakuję 5x5kg. Wychodzę z założenia, że jest to wygodniejsze w użyciu i przechowywaniu. Jednak czasami wysyłamy też w workach po 25kg. Zawsze w uwagach do zamówienia można dopisać jak ma być zapakowany słód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Piotrka nie pochwaliłem a powinienem :)

Bardzo miła obsługa i super kontakt.

Degustacja słodów to super rzecz - dała mi do myślenia a mój młodszy syn jak tylko widzi jakieś ziarenka to zaraz chce je chrupać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmiele właśnie dzisiaj były rozsypywane, już są z powrotem na sklepie. Większe paczki będą w przyszłości (już były po 250g, ale z powodu braku miejsca w chłodziarkach chwilowo został wycofany) mam nadzieję że już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, kiedy będzie następna wizyta w Krakowie? Ewentualnie, jakie gabaryty takiej paczki wiezionej przy okazji mieszczą się w granicach rozsądku?

Prawdopodobnie będzie to weekend 5-6 Kwietnia. Co do gabarytów przesyłki to jakieś 2m x 1m x 1m (mniej więcej, czyli paka vw t4) :)

Zazwyczaj do Krakowa jadę na pusto więc mogę zapakować pakę na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glukoza już jest, Pale ale ze Strzegomia będzie lada dzień (do końca tygodnia).

Słód z Bruntala też już jest z powrotem w ofercie.

 

Chmiel jest pakowany w woreczki typu doypack ( 3- warstwowe wykończone papierem, posiadają dodatkowo zamknięcie strunowe), opakowania tylko takie jak na sklepie (50 i 100g) ponieważ po rozpakowaniu zbiorczego opakowania chmiel jest od razu konfekcjonowany i zamykany hermetycznie. Chmiel przechowujemy w temp. max 5oC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w tym temacie jest masa pochlebnych opinii n/t AlePiwo, jednakże po ostatnim zakupie jestem tak mile zaskoczony, że aż muszę o tym napisać ;)

 

Od momentu złożenia zamówienia, do odbioru paczki minęły... 24 godziny. Do tego miły, błyskawiczny kontakt. Właściciel sklepu był niezwykłe cierpliwy jeśli chodzi o moje marudzenie, a sama paczka przyszła taka, jak być powinna.

 

Gratuluję podejścia do klienta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.