Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Amarillo, Mosaic, Cascade są ze zbiorów 2013r.

Chmiele przez nas sprzedawane przechowujemy w chłodniach zgodnie z zaleceniami producentów.

Przy temperaturze przechowywania do 5C producenci dają gwarancję niepogorszenia jakości na 2-3 lata (zależy od producenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 7-03-2014 odbiór zamówień jak zwykle będzie możliwy w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28. w sobotę tj. 08-03-2014.

 

Zamówienia proszę składać do 06-03-2014 do godziny 17. Przypominam, że nie ma możliwości opłacenia zamówienia na miejscu, jedyną formą płatności jest przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadra przeźroczyste są cały czas od tego samego producenta, nic się nie zmieniło.

 

Są ze skalą?

 

Tak. Skala jest naklejana. Czasem są problemy bo lubi się odklejać :)

Edytowane przez zamyślony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.

 

Co do chmielu, to wszystkie odmiany na sklepie są ze zbioru 2013 oprócz Styrian Golding i Tomahawk.

Wszystkie chmiele są przechowywane w temperaturze do 5C i w zamkniętych hermetycznie opakowaniach zgodnie z zaleceniami producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jestem klientem Piotra od początku powstania sklepu. Pamiętam, że początki były ciężkie, oferta na początku dość skromna i ograniczona ale chęci i zapłał Piotra był ogromny. Dzięki temu dziś sklep działa preżnie, ma bogatą i świetną ofertę która non stop się poszerza. Aktualnie 99% surowców kupuje w alepiwo.pl i nie zamierzam tego zmieniać. Piotr wspiera swoimi surowcami, sprzętem oraz wiedzą sporo regionalnych inicjatyw (m.in warzenia w Kuźnia Pub) za co chciałem mu w tym miejcu bardzo gorąco podziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio robiłem po raz pierwszy większe zakupy w tym sklepie i jestem bardzo miło zaskoczony . Przesyłka w expressowym tempie wszystko pięknie spakowane ,słód w grubą folię nie jak u niektórych że słód przyjeżdżał już rozsypany po całym kartonie. Jedynie czego mi brakuję to więcej rodzaj suchych drożdży i chmieli z NZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiHuRa! oj tam,oj tam :) musimy jeszcze uczciwie przyznać, że bez lokalnego dystrybutora piwa kolegi Prucka (Piwa Regionalne) warzenia w Kuźni pewnie by się nie odbywały tak często.

Dziękuję za miłe słowa. Takie opinie jakie mi tutaj ostatnio wystawiacie bardzo mobilizują mnie do jeszcze intensywniejszej pracy (ale się łatwo daję manipulować :)

Chmieli z NZ będzie więcej jeszcze w tym, mam nadzieję, miesiącu.

Nad poszerzeniem oferty drożdży od jakiegoś czasu pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dorzucę swoje 2 słowa: dziękuję bardzo

jeden z dwóch sklepów gdzie robię zakupy

wielki plus za pakowanie słodu - 25kg ześrutowanego słodu w workach po 5kg - świetny pomysł !

 

oraz dodatkowe podziękowania za dostarczenie XMLa do porównywarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.