Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Rafał z Łodzi napisał:

Czy do asortymentu wróci Starsan HB albo pojawi się SaniClean ? Fajnie tez jakby był zwykły Nadwęglan sodu pakowany w 0 1kg pojemniki ( i w normalnej cenie, https://allegro.pl/listing?string=nadwęglan sodu&bmatch=baseline-dict41-eyesa-bp-sup-1-3-0918

 

 

Niestety ze Starsanem są problemy. Europejski dystrybutor nie ma go od dłuższego czasu w sprzedaży, powodem są podobno przepisy unijne na mocy których nie można dystrybuować tego środka na terenie UNI :(  Kiedy będzie nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Juniorek said:

Ja  nadweglan kupuje na Allegro wychodzi lekko ponad 10zl za kilogram a są sprzedawcy ze maja dodatkowo piro, sodę kaustyczna kwasek cytrynowy i glukozę. Na chwile obecna to chyba nic więcej nie potrzebuje ;) oczywiście starsan tez mam 

 

No wlasnie na allegro sa duzo mniejsze ceny niz w sklepach piwowarskich i na pierwszy rzut oka opłaca się chemie zamawiac na allegro ale tam znow dochodza koszta wysyłki a jak juz zamawiam surowce to wielka wygoda bylo by zamowic wszystko w jednym miejscu ale czasem poprostu to sie nie opłaca :P

 

Czywiscie fajnie bylo by jak by w alepiwo pojawiła sie chemia ktora wymieniłeś bo w sumie to wystarcza do wymycia i zdezynfekowania fermentatorów  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał z Łodzi ja mam Allegro smart wiec powyżej 40zl jest za darmo wysyłka. Jest super sprzedawca na Allegro który ma chyba wszystkie słody VM, duży wybór sucharow jak i FM ma, oraz naprawdę duży asortyment innych potrzebnych surowców jak i rzeczy posiada.  Z reguły tam zamawiam i polecam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał z Łodzi ja mam Allegro smart wiec powyżej 40zl jest za darmo wysyłka. Jest super sprzedawca na Allegro który ma chyba wszystkie słody VM, duży wybór sucharow jak i FM ma, oraz naprawdę duży asortyment innych potrzebnych surowców jak i rzeczy posiada.  Z reguły tam zamawiam i polecam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22341]Rafał z Łodzi[/mention] ja mam Allegro smart wiec powyżej 40zl jest za darmo wysyłka. Jest super sprzedawca na Allegro który ma chyba wszystkie słody VM, duży wybór sucharow jak i FM ma, oraz naprawdę duży asortyment innych potrzebnych surowców jak i rzeczy posiada.  Z reguły tam zamawiam i polecam  
Deptana?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Juniorek napisał:

dokładnie tak i z czystym sumieniem polecam ;) 

Przepraszam, ale ten temat  dotyczy sklepu Alepiwo.pl :)  Chciałbym zauważyć że to tak trochę mało fajnie reklamować tu konkurencję, bardzo proszę o kontynuowanie tej dyskusji w wątku "Sklepy internetowe". Wszelkie uwagi ( te krytyczne również) , opinie dotyczące Alepiwo.pl mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Alepiwo.pl pojawiłoby się na allegro?

Po to żeby można było korzystać z przesyłki do paczkomatów z allegro smart.

Niestety ta właściwe darmowa przesyłka zrobiła dużą konkurencję dla sklepów spoza allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Juniorek napisał:

dlatego nie chciałem podawać nazwy ;) alepiwo tez z czystym sumieniem polecam nigdy się nie zawiodłem. 

 

Dziękuję, staramy się obsługiwać tak naszych klientów jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Zawsze nam miło jak ktoś pisze że jest zadowolony z naszych usług.

 

 

 

4 minuty temu, cen16 napisał:

A może Alepiwo.pl pojawiłoby się na allegro?

Po to żeby można było korzystać z przesyłki do paczkomatów z allegro smart.

Niestety ta właściwe darmowa przesyłka zrobiła dużą konkurencję dla sklepów spoza allegro.

 

Niestety nie pojawimy się na Allegro, powodów jest kilka, ale najważniejszy to taki że musielibyśmy zwiększyć "moce przerobowe" a to jest na tą chwilę niestety nie możliwe.

Co do darmowej wysyłki to i tak mamy chyba najniższą, w śród sklepów piwowarskich, kwotę (220 zł) od której wysyłka towaru jest na nasz koszt, a cena najtańszej naszej przesyłki paczkomatowej to tylko 9,9 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cen16 napisał:

Niestety ta właściwe darmowa przesyłka zrobiła dużą konkurencję dla sklepów spoza allegro.

Nic nie ma za darmo. Ta przesyłką tez nie jest za darmo, ani za te 50 pln abonamentu. Towary na Allegro ze Smartem, u tych samych sprzedawców sa droższe niż w ich sklepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem liste tego co chce kupić na nowy sezon i przy darmowej wysyłce wyszło 31kg
O 1kg za dużo :) Nie wiem czy to było w alepiwko czy browarbiz.
Deptana ma ten plus że słody mieli za free. Jednak tam nie kupuje ze względu że większość piw biore z gotowych zestawów.

Zastanawiam się czemu nie ma możliwości kupienia w sklepach za opłatą piw z własnych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni klienci! 
Z powodu braku możliwości wyboru paczkomatu docelowego przy wyborze tej opcji wysyłki, do końca dzisiejszego dnia (30-09-2019) zamówienia wysyłane za pośrednictwem kuriera InPost powyżej kwoty 50 zł będą wysyłane na nasz koszt.
Awarię postaramy się usunąć jak najszybciej, za niedogodności przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety, nie umiem powiedziec dlaczego, przy dzisiejszym zamówieniu nie wypełniły się moje dane adresowe w formularzu zamówienia. Próbowałem kilkukrotnie wchodzić i wychodzić z koszyka, mając nadzieję, że sie automatycznie dopełnią, ale nie. Trzeba było wpisać adres, nr telefonu i email z palca. Moze jest szansa żeby naprawić tę niedogodność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kaniutek napisał:

Niestety, nie umiem powiedziec dlaczego, przy dzisiejszym zamówieniu nie wypełniły się moje dane adresowe w formularzu zamówienia. Próbowałem kilkukrotnie wchodzić i wychodzić z koszyka, mając nadzieję, że sie automatycznie dopełnią, ale nie. Trzeba było wpisać adres, nr telefonu i email z palca. Moze jest szansa żeby naprawić tę niedogodność?

Proszę o maila na adres sklepu, z danymi zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatyczne uzupełnianie danych w formularzu zamówienia znów działa bez problemów. Dziekujęmy!!!

 

Dopiszę trochę słodyczy. Przy ostatnim zamówieniu, najpewniej z powodu przedświatecznej gonitwy, miałem maleńką komplikację z przesyłką. Napisałem email, nie w stylu pretensji, czy reklamacji, ale czysto informacyjnie, wiedząc jak ważny jest feedback od klientów, bez którego czasem trudno wyłapać błąd. Chwilę później odpisał pan Piotr z przeprosinami i propozycja darmowej przesyłki przy następnym zamówieniu. Było to wiecej niz potrzebne, ale z przyjemnością przecież skorzystałem, bo kto by nie skorzystał. Zwłaszcza, że musiałem domówić kilka chmieli, o których wcześniej zapomniałem.

Nowe zamówienie przyszło z ponadplanowym chmielem i kapslami. Szok! Bo wartość mojego zamówienia nie bilansowała się w ogóle z otrzymanym gratisem.

 

Bardzo z tego miejsca dziękuję za genialny sposób traktowania klienta. Tak się kupuje wierność :)
Przesyłam świąteczne życzenia

Wierny Klient

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.12.2019 o 13:40, Kaniutek napisał:

Automatyczne uzupełnianie danych w formularzu zamówienia znów działa bez problemów. Dziekujęmy!!!

 

Dopiszę trochę słodyczy. Przy ostatnim zamówieniu, najpewniej z powodu przedświatecznej gonitwy, miałem maleńką komplikację z przesyłką. Napisałem email, nie w stylu pretensji, czy reklamacji, ale czysto informacyjnie, wiedząc jak ważny jest feedback od klientów, bez którego czasem trudno wyłapać błąd. Chwilę później odpisał pan Piotr z przeprosinami i propozycja darmowej przesyłki przy następnym zamówieniu. Było to wiecej niz potrzebne, ale z przyjemnością przecież skorzystałem, bo kto by nie skorzystał. Zwłaszcza, że musiałem domówić kilka chmieli, o których wcześniej zapomniałem.

Nowe zamówienie przyszło z ponadplanowym chmielem i kapslami. Szok! Bo wartość mojego zamówienia nie bilansowała się w ogóle z otrzymanym gratisem.

 

Bardzo z tego miejsca dziękuję za genialny sposób traktowania klienta. Tak się kupuje wierność :)
Przesyłam świąteczne życzenia

Wierny Klient

Dziękuję bardzo za laurkę :)

Po takich postach z chęcią idzie się do pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.